PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 18:20:55
Moj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:30  Kula K (4)  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. B]
11:05  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:20  Kula K (4)  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. B]
12:10  Kula M (6)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:00  Kula M (6)  [Gr. B]
13:01  Oszczep M (800)  [Gr. A]
13:20  400 m pł M  [el]
14:00  Oszczep M (800)  [Gr. B]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:20  W dal K  [FINAŁ]
16:35  100 m K  [el]
17:05  400 m K  [el]
17:33  400 m M  [el]
17:55  Kula K (4)  [F]
18:05  100 m K  [F B]
18:10  100 m K  [F A]
18:20  100 m M  [el]
18:30  W dal M  [F]
18:55  800 m K  [el]
19:20  800 m M  [el]
19:35  Kula M (6)  [F]
19:50  100 m M  [F B]
19:55  100 m M  [F A]
20:15  3000 m K  [s]
20:30  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 86.48 CHOPRA Neeraj IND Bydgoszcz (POL) 2016-07-23
RE (U20) 84.69 SIRMAIS Zigismunds LAT Bauska (LAT) 2011-06-20
RP (U20) 80.52 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Grosseto (ITA) 2017-07-22
Min. ME U20 (U20) 70.50 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Minimum do finału: 56.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-19 18:01:56
Oszczep M (800) - Gr. A Planowany START: 2023-07-18 13:01 ZAKOŃCZENIE: 13:25:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 7 382 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 AML Słupsk (PM) 50.37 59.23 59.23 Q SB 1
2 8 143 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól (LB) 54.22 58.45 58.45 Q 2
3 9 35 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra (DS) 57.19 57.19 Q PB 3
4 6 366 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 53.43 54.62 52.99 54.62 q SB 6
5 11 386 ADAMCZYK Hubert 2004-03-07 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 45.44 46.96 50.44 50.44 q PB 11
6 10 278 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 50.23 x 48.19 50.23 q 12
7 3 258 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce (MZ) 38.49 50.06 x 50.06 2 13
8 1 424 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz (PM) 46.31 45.28 49.56 49.56 2 14
9 5 389 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 48.11 48.80 48.79 48.80 2 15
10 4 252 KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 RLTL Optima Radom (MZ) 43.21 46.86 x 46.86 18
11 2 246 BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 RLTL Optima Radom (MZ) 42.51 37.40 39.00 42.51 21
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02 LUKS Start Nakło 70.21
2 TYLUS Patryk 03 KKS Victoria Stalowa Wola 65.58
3 JĘDRZEJCZYK Tomasz 02 MKS Osa Zgorzelec 62.48
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 CYTLAŁ Artur 03 KS Polonia Pasłęk 58.68
2 KRAWCZYK Jakub 04 ULKS Tychowo 54.68
3 GNACIŃSKI Michał 04 LKS Jantar Ustka 52.47
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0401218 s. | Mem: 1.25 megabytes