PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 19:32:39
M800j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:30  Kula K (4)  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. B]
11:05  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:20  Kula K (4)  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. B]
12:10  Kula M (6)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:00  Kula M (6)  [Gr. B]
13:01  Oszczep M (800)  [Gr. A]
13:20  400 m pł M  [el]
14:00  Oszczep M (800)  [Gr. B]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:20  W dal K  [FINAŁ]
16:35  100 m K  [el]
17:05  400 m K  [el]
17:33  400 m M  [el]
17:55  Kula K (4)  [F]
18:05  100 m K  [F B]
18:10  100 m K  [F A]
18:20  100 m M  [el]
18:30  W dal M  [F]
18:55  800 m K  [el]
19:20  800 m M  [el]
19:35  Kula M (6)  [F]
19:50  100 m M  [F B]
19:55  100 m M  [F A]
20:15  3000 m K  [s]
20:30  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 1:41.73 AMOS Nijel BOT London (GBR) 2012-08-09
RE (U20) 1:44.14 BURGIN Max GBR Ostrava (CZE) 2021-05-19
RP (U20) 1:44.51 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Chorzów 2021-06-20
Min. ME U20 (U20) 1:49.60 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-19 16:53:28
800 m M - elim 1 Planowany START: 2023-07-18 19:20 WYSTARTOWANO: 19:20:18
  PhotoFinish
msc lp / tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 6 / 6 97 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin (LU) 1:56.29 Q 9
2 4 / 4 79 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 MKL Toruń (KP) 1:56.79 Q 11
3 8 / 8 472 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 TL Athletics Jastrzębie (SL) 1:56.91 3 12
4 2 / 2 413 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 1:57.53 2 15
5 1 / 1 118 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm (LU) 1:58.07 SB 2 16
6 3 / 3 426 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 2:00.24 17
7 7 / 7 617 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 2:00.27 18
8 5 / 5 510 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 2:01.45 21
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 RÓŻNICKI Krzysztof 03 GKS Cartusia Kartuzy 1:49.15
2 LEWALSKI Kacper 03 MKS Truso Elbląg 1:50.11
3 WYDERKA Maciej 02 MKS-MOSM Bytom 1:51.19
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 LEWALSKI Kacper 03 KS AZS UWM Olsztyn 1:47.84
2 KITLIŃSKI Bartosz 04 AZS UMCS Lublin 1:48.58
3 PIĄTEK Michał 03 CKS Budowlani Częstochowa 1:50.39
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0222652 s. | Mem: 1.25 megabytes