PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 19:32:39
K400j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:30  Kula K (4)  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. B]
11:05  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:20  Kula K (4)  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. B]
12:10  Kula M (6)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:00  Kula M (6)  [Gr. B]
13:01  Oszczep M (800)  [Gr. A]
13:20  400 m pł M  [el]
14:00  Oszczep M (800)  [Gr. B]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:20  W dal K  [FINAŁ]
16:35  100 m K  [el]
17:05  400 m K  [el]
17:33  400 m M  [el]
17:55  Kula K (4)  [F]
18:05  100 m K  [F B]
18:10  100 m K  [F A]
18:20  100 m M  [el]
18:30  W dal M  [F]
18:55  800 m K  [el]
19:20  800 m M  [el]
19:35  Kula M (6)  [F]
19:50  100 m M  [F B]
19:55  100 m M  [F A]
20:15  3000 m K  [s]
20:30  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 49.42 BREUER Grit GER Tokyo (JPN) 1991-08-27
RE (U20) 49.42 BREUER Grit GER Tokyo (JPN) 1991-08-27
RP (U20) 51.56 WYCISZKIEWICZ Patrycja SL Olimpia Poznań Rieti (ITA) 2013-07-19
Min. ME U20 (U20) 54.45 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-19 17:32:22
400 m K - elim 1 Planowany START: 2023-07-18 17:05 WYSTARTOWANO: 17:05:14
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 6 456 THAMM Milena 2005-04-04 MKS-MOS Katowice (SL) 55.73 0.175 Q 1
2 4 576 SADURSKA Lena 2004-06-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 56.16 0.217 Q 2
3 5 528 GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 MKL Jarocin (WP) 58.77 0.260 qB 9
4 2 273 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 59.34 0.164 qB PB 12
5 7 508 PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 59.98 (973) 0.210 qB 14
6 8 47 CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 BKS Bydgoszcz (KP) 60.80 0.310 17
3 41 GAMROT Zuzanna 2005-02-24 WLKS Wrocław (DS) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 LESIEWICZ Kornelia 03 AZS-AWF Gorzów 52.02
2 RZESZEWSKA Olga 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 54.95
3 GUZOWSKA Martyna 03 LUKS Orkan Września 55.39
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 LESIEWICZ Kornelia 03 AZS-AWF Gorzów 54.47
2 GUZOWSKA Martyna 03 KS AZS AWF Katowice 54.97
3 TROCHOLEPSZA Martyna 04 MKS Juvenia Puszczykowo 55.44
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0224881 s. | Mem: 1.25 megabytes