PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-18 18:59:29
Kkulaj 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:30  Kula K (4)  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. B]
11:05  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:20  Kula K (4)  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. B]
12:10  Kula M (6)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:00  Kula M (6)  [Gr. B]
13:01  Oszczep M (800)  [Gr. A]
13:20  400 m pł M  [el]
14:00  Oszczep M (800)  [Gr. B]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:20  W dal K  [FINAŁ]
16:35  100 m K  [el]
17:05  400 m K  [el]
17:33  400 m M  [el]
17:55  Kula K (4)  [F]
18:05  100 m K  [F B]
18:10  100 m K  [F A]
18:20  100 m M  [el]
18:30  W dal M  [F]
18:55  800 m K  [el]
19:20  800 m M  [el]
19:35  Kula M (6)  [F]
19:50  100 m M  [F B]
19:55  100 m M  [F A]
20:15  3000 m K  [s]
20:30  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 20.54 KUMBERNUSS Astrid GDR Orimattila (FIN) 1989-07-01
RE (U20) 20.54 KUMBERNUSS Astrid GDR Orimattila (FIN) 1989-07-01
RP (U20) 16.84 WOLSKA Małgorzata WKS Zawisza Bydgoszcz Rzeszów 1985-07-28
RP (U20) 16.84 SOBIESZEK Magdalena AZS-AWF Warszawa Barcelona (ESP) 2005-06-03
RP (U20) 16.97* MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock Biała Podlaska 2023-06-10
RP (U20) 17.25* MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock Banska Bystrica (SVK) 2023-06-24
Min. ME U20 (U20) 14.80 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Minimum do finału: 11.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-18 18:59:26
Kula K (4) Planowany START: 2023-07-18 10:30 ZAKOŃCZENIE: 10:54:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 12 1 234 MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 MLKL Płock (MZ) 16.49 16.49 Q 1
1 12 2 348 KICIŃSKA Anna 2005-02-11 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 13.07 13.07 Q 2
2 7 1 584 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 12.98 12.98 Q 3
2 9 2 360 WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 KS Podlasie Białystok (PD) 11.71 11.71 Q SB 4
3 9 1 475 MALINA Martyna 2005-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy (SL) 11.01 10.82 11.48 11.48 q PB 5
3 7 2 173 JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 10.08 11.23 r 11.23 q 6
4 8 2 32 SZYMANIAK Marcelina 2005-07-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) 9.64 10.99 10.85 10.99 q PB 7
4 3 1 329 DEBERT Oliwia 2005-09-04 LUKS Namysłów (OP) 10.95 10.74 10.82 10.95 q 8
5 11 2 591 KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 9.29 10.66 10.94 10.94 q PB 9
6 1 2 114 LIPIEC Agnieszka 2005-06-08 KS Wisła Puławy (LU) 10.74 10.81 10.44 10.81 q 10
5 2 1 589 BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 9.90 10.72 10.11 10.72 q 11
6 6 1 174 KACZMAREK Kinga 2005-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 9.62 x 10.51 10.51 q PB 12
7 8 1 120 TOROŃCZAK Aleksandra 2005-05-16 MKS Mechanik Włodawa (LU) 10.00 9.11 10.37 10.37 2 13
7 5 2 533 PIECHOTA Małgorzata 2005-07-25 MKS Baszta Szamotuły (WP) 10.27 10.35 10.16 10.35 2 14
8 2 2 51 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 10.06 10.07 10.18 10.18 2 15
8 4 1 253 KONDER Kinga 2005-10-14 RLTL Optima Radom (MZ) x 9.70 10.15 10.15 2 16
9 1 1 520 KACZOR Jagoda 2004-11-07 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 9.95 10.14 x 10.14 17
9 4 2 552 PACEŚ Paulina 2005-07-06 UKS 12 Kalisz (WP) 9.50 9.81 10.00 10.00 18
10 3 2 255 NOGAJ Maja 2005-09-09 RLTL Optima Radom (MZ) 9.51 9.91 9.59 9.91 19
11 6 2 13 GNYP Alicja 2005-08-15 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x 9.86 9.25 9.86 20
10 11 1 566 MAŁYCHA Kornelia 2004-11-21 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 9.53 x 9.76 9.76 21
11 5 1 534 WÓJCIK Natalia 2005-07-06 MKS Baszta Szamotuły (WP) 9.41 9.71 8.93 9.71 22
12 10 2 202 PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 GKS Wilga Garwolin (MZ) 9.53 x 8.69 9.53 23
12 10 1 142 GOTOWAŁA Laura 2005-01-11 UKS Ares Nowa Sól (LB) x 9.34 x 9.34 24
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ŁUCZAK Wiktoria 02 KS Agros Zamość 13.82
2 BANACH Patrycja 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 13.38
3 KURDEJ Barbara 03 AZS-AWF Warszawa 12.87
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 MAŚLANA Zuzanna 04 MLKL Płock 15.68
2 MARSZELEWSKA Joanna 04 MKL Jurand Szczytno 13.06
3 CHARKIEWICZ Wiktoria 03 KS Podlasie Białystok 12.89
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.026257 s. | Mem: 1.25 megabytes