PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 13:26:01
Mdyskj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:00  10000 m chód K  [s]
09:10  10000 m chód M  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:18  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:45  100 m M PK  [s]
12:55  200 m M  [el]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:00  Tyczka K  [FINAŁ]
14:30  Młot K (4)  [FINAŁ]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:05  400 m pł K  [F A]
16:20  400 m pł M  [F B]
16:25  400 m pł M  [F A]
16:30  Oszczep M (800)  [F]
16:35  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:00  Wzwyż K  [FINAŁ]
17:10  400 m K  [F B]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m K  [F A]
17:40  400 m M  [F A]
18:00  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep K (600)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
19:00  2000 m prz. K  [s]
19:12  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RŚ (U20) 71.37* SOSNA Mike GER Schönebeck (GER) 2022-06-10
RE (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RE (U20) 71.37* SOSNA Mika GER Schönebeck (GER) 2022-06-10
RP (U20) 68.02 STÓJ Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola Eskilstuna (SWE) 2015-07-19
Min. ME U20 (U20) 55.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Minimum do finału: 49.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-20 13:25:11
Dysk M (1.75) - Gr. B Planowany START: 2023-07-19 13:00 ZAKOŃCZENIE: 13:25:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 3 146 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 51.95 51.95 Q 3
2 12 309 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 50.39 50.39 Q 4
3 9 327 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 45.78 48.60 x 48.60 q 5
4 6 175 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 46.28 x x 46.28 q 7
5 8 599 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin (ZP) x 46.07 45.97 46.07 q 8
6 10 420 MACIOROWSKI Kuba 2004-10-13 SKLA Sopot (PM) 41.01 44.84 x 44.84 q 10
7 2 583 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 39.25 43.96 42.33 43.96 q 11
8 11 411 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 40.17 42.02 42.96 42.96 q 12
9 4 299 GAWĄD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 40.24 42.09 41.08 42.09 2 14
10 7 99 MĘDREK Gabriel 2005-01-05 AZS UMCS Lublin (LU) 27.46 x x 27.46 20
5 16 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice (DS) x x x NM
1 279 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 MATYJA Michał 02 CWKS Resovia Rzeszów 55.40
2 RODZIAK Damian 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 53.94
3 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 53.64
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 RODZIAK Damian 03 MKL Jurand Szczytno 57.03
2 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 54.83
3 LEWKOWICZ Wojciech 04 ULKS Uczniak Szprotawa 53.85
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.025557 s. | Mem: 1.25 megabytes