PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 19:32:39
K400j 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:00  10000 m chód K  [s]
09:10  10000 m chód M  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:18  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:45  100 m M PK  [s]
12:55  200 m M  [el]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:00  Tyczka K  [FINAŁ]
14:30  Młot K (4)  [FINAŁ]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:05  400 m pł K  [F A]
16:20  400 m pł M  [F B]
16:25  400 m pł M  [F A]
16:30  Oszczep M (800)  [F]
16:35  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:00  Wzwyż K  [FINAŁ]
17:10  400 m K  [F B]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m K  [F A]
17:40  400 m M  [F A]
18:00  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep K (600)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
19:00  2000 m prz. K  [s]
19:12  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 49.42 BREUER Grit GER Tokyo (JPN) 1991-08-27
RE (U20) 49.42 BREUER Grit GER Tokyo (JPN) 1991-08-27
RP (U20) 51.56 WYCISZKIEWICZ Patrycja SL Olimpia Poznań Rieti (ITA) 2013-07-19
Min. ME U20 (U20) 54.45 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-19 19:32:39
400 m K - Finał A Planowany START: 2023-07-19 17:30 WYSTARTOWANO: 17:30:00 DEKORACJA 18:05
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 4 409 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 53.84 0.177 PB 15
2 6 456 THAMM Milena 2005-04-04 MKS-MOS Katowice (SL) 55.09 0.226 12
3 3 573 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 55.47 0.227 PB 10
4 7 576 SADURSKA Lena 2004-06-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 55.64 0.246 PB 9
5 5 547 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 OŚ AZS Poznań (WP) 56.23 0.220 8
6 8 615 CZESZEWSKA Weronika 2004-09-16 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 56.69 0.279 SB 8
7 1 290 TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 KS AZS AWF Kraków (MA) 56.83 0.183 7
8 2 178 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 58.53 0.258 7
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 LESIEWICZ Kornelia 03 AZS-AWF Gorzów 52.02
2 RZESZEWSKA Olga 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 54.95
3 GUZOWSKA Martyna 03 LUKS Orkan Września 55.39
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 LESIEWICZ Kornelia 03 AZS-AWF Gorzów 54.47
2 GUZOWSKA Martyna 03 KS AZS AWF Katowice 54.97
3 TROCHOLEPSZA Martyna 04 MKS Juvenia Puszczykowo 55.44
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.024857 s. | Mem: 1.25 megabytes