PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 19:32:39
M800j 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:00  10000 m chód K  [s]
09:10  10000 m chód M  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:18  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:45  100 m M PK  [s]
12:55  200 m M  [el]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:00  Tyczka K  [FINAŁ]
14:30  Młot K (4)  [FINAŁ]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:05  400 m pł K  [F A]
16:20  400 m pł M  [F B]
16:25  400 m pł M  [F A]
16:30  Oszczep M (800)  [F]
16:35  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:00  Wzwyż K  [FINAŁ]
17:10  400 m K  [F B]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m K  [F A]
17:40  400 m M  [F A]
18:00  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep K (600)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
19:00  2000 m prz. K  [s]
19:12  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 1:41.73 AMOS Nijel BOT London (GBR) 2012-08-09
RE (U20) 1:44.14 BURGIN Max GBR Ostrava (CZE) 2021-05-19
RP (U20) 1:44.51 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Chorzów 2021-06-20
Min. ME U20 (U20) 1:49.60 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-19 19:32:39
800 m M - FINAŁ Planowany START: 2023-07-19 16:50 WYSTARTOWANO: 16:48:25 DEKORACJA 17:25
  PhotoFinish
msc lp / tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 5 / 5 97 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin (LU) 1:50.22 15
2 6 / 6 48 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz (KP) 1:51.10 12
3 7 / 7 399 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1:51.52 10
4 3 / 3 79 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 MKL Toruń (KP) 1:51.90 PB 9
5 4 / 4 422 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot (PM) 1:52.97 8
6 8 / 8 353 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 1:53.49 8
7 1 / 1 163 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team (LD) 1:55.69 7
8 2 / 2 393 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1:56.29 7
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 RÓŻNICKI Krzysztof 03 GKS Cartusia Kartuzy 1:49.15
2 LEWALSKI Kacper 03 MKS Truso Elbląg 1:50.11
3 WYDERKA Maciej 02 MKS-MOSM Bytom 1:51.19
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 LEWALSKI Kacper 03 KS AZS UWM Olsztyn 1:47.84
2 KITLIŃSKI Bartosz 04 AZS UMCS Lublin 1:48.58
3 PIĄTEK Michał 03 CKS Budowlani Częstochowa 1:50.39
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0230272 s. | Mem: 1.25 megabytes