PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-18 20:45:47
Mkulaj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:30  Kula K (4)  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. B]
11:05  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:20  Kula K (4)  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. B]
12:10  Kula M (6)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:00  Kula M (6)  [Gr. B]
13:01  Oszczep M (800)  [Gr. A]
13:20  400 m pł M  [el]
14:00  Oszczep M (800)  [Gr. B]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:20  W dal K  [FINAŁ]
16:35  100 m K  [el]
17:05  400 m K  [el]
17:33  400 m M  [el]
17:55  Kula K (4)  [F]
18:05  100 m K  [F B]
18:10  100 m K  [F A]
18:20  100 m M  [el]
18:30  W dal M  [F]
18:55  800 m K  [el]
19:20  800 m M  [el]
19:35  Kula M (6)  [F]
19:50  100 m M  [F B]
19:55  100 m M  [F A]
20:15  3000 m K  [s]
20:30  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 23.00 Gill Jacko NZL Auckland (NZL) 2013-08-18
RE (U20) 22.73 STORL David GER Osterode (GER) 2009-07-14
RP (U20) 22.96(i) BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spała 2016-12-29
Min. ME U20 (U20) 18.30 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Minimum do finału: 16.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-18 20:45:45
Kula M (6) - Gr. B Planowany START: 2023-07-18 13:00 ZAKOŃCZENIE: 13:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 6 411 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 16.99 16.99 Q 1
2 11 559 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 16.13 16.13 Q 3
3 1 146 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 15.66 15.85 x 15.85 q 6
4 7 321 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 14.63 15.80 15.64 15.80 q PB 7
5 8 16 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice (DS) 13.28 13.64 13.71 13.71 q 12
6 2 147 BISKUP Filip 2005-05-05 ZLKL Zielona Góra (LB) x 13.51 x 13.51 2 14
7 5 203 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin (MZ) 12.12 13.12 12.83 13.12 2 16
8 3 171 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 12.28 13.06 x 13.06 PB 17
9 10 300 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 10.35 10.51 11.65 11.65 19
4 599 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin (ZP) x x x NM
9 582 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno (WN) x x x NM
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 RODZIAK Damian 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 17.73
2 STARAK Radosław 03 KS Podlasie Białystok 16.97
3 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 16.58
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 19.40
2 RODZIAK Damian 03 MKL Jurand Szczytno 18.64
3 STARAK Radosław 03 KS Podlasie Białystok 17.74
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0243711 s. | Mem: 1.25 megabytes