PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-18 18:31:35
Kwdj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:30  Kula K (4)  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. B]
11:05  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:20  Kula K (4)  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. B]
12:10  Kula M (6)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:00  Kula M (6)  [Gr. B]
13:01  Oszczep M (800)  [Gr. A]
13:20  400 m pł M  [el]
14:00  Oszczep M (800)  [Gr. B]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:20  W dal K  [FINAŁ]
16:35  100 m K  [el]
17:05  400 m K  [el]
17:33  400 m M  [el]
17:55  Kula K (4)  [F]
18:05  100 m K  [F B]
18:10  100 m K  [F A]
18:20  100 m M  [el]
18:30  W dal M  [F]
18:55  800 m K  [el]
19:20  800 m M  [el]
19:35  Kula M (6)  [F]
19:50  100 m M  [F B]
19:55  100 m M  [F A]
20:15  3000 m K  [s]
20:30  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 7.14 DAUTE Heike GDR Bratislava (TCH) 1983-06-04
RE (U20) 7.14 DAUTE Heike GDR Bratislava (TCH) 1983-06-04
RP (U20) 6.60 KIRSZENSTEIN Irena Polonia Warszawa Tokyo (JPN) 1964-10-14
Min. ME U20 (U20) 6.15 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2023-07-18 18:31:35
W dal K - FINAŁ Planowany START: 2023-07-18 16:20 ZAKOŃCZENIE: 17:40:00 DEKORACJA 20:05
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 244 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom (MZ) 6.15
+0.4
6.25
+1.2
x
+2.1
x
+2.8
6.10
+1.1
x
+1.9
6.25
+1.2
PB 15
2 4 539 NOBIK Julia 2005-03-03 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 5.95
+1.8
x
+1.7
5.61
+2.2
5.57
+1.8
6.01
+3.0
5.58
+0.0
6.01
+2.7
PB 12
3 12 594 BORCHARDT Maja 2004-02-20 LLKS Pomorze Stargard (ZP) x
+1.3
5.59
+1.3
5.99
+1.3
3.96
+0.8
5.71
+0.1
5.85
+2.3
5.99
+1.3
PB 10
4 14 303 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków (MA) 5.37
+0.1
5.82
+1.8
5.82
+2.7
5.67
+0.8
5.86
+1.1
5.74
+1.5
5.86
+1.1
PB 9
5 2 45 RUGOWSKA Anna 2004-05-26 WLKS Wrocław (DS) 5.49
+1.3
x
+3.5
5.76
+1.7
5.50
+0.8
x
+2.2
5.78
+1.4
5.78
+1.4
8
6 9 499 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4.05
+1.0
5.51
+1.1
5.72
+1.5
x
+1.1
5.55
+1.7
5.62
+1.9
5.72
+1.5
=PB 8
7 6 483 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce (SK) 5.43
+1.3
x
+2.1
5.59
+2.1
5.50
+1.2
5.26
+0.1
x
+1.6
5.59
+2.1
7
8 3 183 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź (LD) 5.51
+1.8
5.40
+1.9
5.52
+3.1
5.51
+2.0
5.47
+0.8
4.92
+2.2
5.52
+3.1
7
9 8 509 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) x
+0.6
x
+0.9
5.50
+1.7



5.50
+1.7
SB 6
10 13 343 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 5.12
+1.2
x
+2.3
5.42
+0.0



5.42
+4.4
5
11 1 213 SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x
+2.6
5.32
+1.6
5.34
+0.2



5.34
+0.2
4
12 10 484 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce (SK) 5.03
+2.0
5.20
+2.6
5.20
+1.6



5.20
+2.6
PB 3
13 7 523 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) x
+1.0
4.49
+2.0
4.88
+0.8



4.88
+0.8
2
14 5 53 KOTEWICZ Kinga 2005-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x
+2.0
4.70
+1.1
4.78
+2.0



4.78
+2.0
2
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 MATUSZEWICZ Anna 03 MKL Toruń 6.49
2 JĘDRASZAK Roksana 02 MKL Jarocin 6.23
3 KRAWCZYK Aleksandra 03 KS Warszawianka W-wa 6.10
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 MATUSZEWICZ Anna 03 MKL Toruń 6.25
2 WAWROWSKA Emilia 03 MLKS Sokół Lubin 6.03
3 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 5.98
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0210302 s. | Mem: 1.25 megabytes