PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-18 18:59:29
Kkulaj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:30  Kula K (4)  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. B]
11:05  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:20  Kula K (4)  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. B]
12:10  Kula M (6)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:00  Kula M (6)  [Gr. B]
13:01  Oszczep M (800)  [Gr. A]
13:20  400 m pł M  [el]
14:00  Oszczep M (800)  [Gr. B]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:20  W dal K  [FINAŁ]
16:35  100 m K  [el]
17:05  400 m K  [el]
17:33  400 m M  [el]
17:55  Kula K (4)  [F]
18:05  100 m K  [F B]
18:10  100 m K  [F A]
18:20  100 m M  [el]
18:30  W dal M  [F]
18:55  800 m K  [el]
19:20  800 m M  [el]
19:35  Kula M (6)  [F]
19:50  100 m M  [F B]
19:55  100 m M  [F A]
20:15  3000 m K  [s]
20:30  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 20.54 KUMBERNUSS Astrid GDR Orimattila (FIN) 1989-07-01
RE (U20) 20.54 KUMBERNUSS Astrid GDR Orimattila (FIN) 1989-07-01
RP (U20) 16.84 WOLSKA Małgorzata WKS Zawisza Bydgoszcz Rzeszów 1985-07-28
RP (U20) 16.84 SOBIESZEK Magdalena AZS-AWF Warszawa Barcelona (ESP) 2005-06-03
RP (U20) 16.97* MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock Biała Podlaska 2023-06-10
RP (U20) 17.25* MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock Banska Bystrica (SVK) 2023-06-24
Min. ME U20 (U20) 14.80 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-18 18:59:29
Kula K (4) - FINAŁ Planowany START: 2023-07-18 17:55 ZAKOŃCZENIE: 18:45:00 DEKORACJA 20:10
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 234 MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 MLKL Płock (MZ) 16.65 16.56 16.58 16.80 16.97 x 16.97 15
2 3 584 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 12.68 x x 12.46 13.19 13.16 13.19 12
3 4 348 KICIŃSKA Anna 2005-02-11 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 12.56 12.67 12.30 x 11.91 x 12.67 10
4 12 360 WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 KS Podlasie Białystok (PD) 12.06 x 11.14 11.20 10.91 12.10 12.10 PB 9
5 10 475 MALINA Martyna 2005-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy (SL) 10.50 10.73 11.46 10.34 11.42 11.18 11.46 8
6 2 589 BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 10.02 10.09 10.91 10.27 11.00 11.34 11.34 PB 8
7 9 329 DEBERT Oliwia 2005-09-04 LUKS Namysłów (OP) 11.09 10.97 10.64 x x x 11.09 7
8 5 114 LIPIEC Agnieszka 2005-06-08 KS Wisła Puławy (LU) 10.15 10.53 10.55 10.88 10.23 x 10.88 7
9 6 591 KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 10.51 x 10.48 10.51 6
10 8 173 JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 10.41 x x 10.41 5
11 7 174 KACZMAREK Kinga 2005-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 10.24 10.25 x 10.25 4
12 1 32 SZYMANIAK Marcelina 2005-07-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) 10.04 9.35 x 10.04 3
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ŁUCZAK Wiktoria 02 KS Agros Zamość 13.82
2 BANACH Patrycja 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 13.38
3 KURDEJ Barbara 03 AZS-AWF Warszawa 12.87
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 MAŚLANA Zuzanna 04 MLKL Płock 15.68
2 MARSZELEWSKA Joanna 04 MKL Jurand Szczytno 13.06
3 CHARKIEWICZ Wiktoria 03 KS Podlasie Białystok 12.89
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.028162 s. | Mem: 1.25 megabytes