73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-06 10:45:24
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
11:15  Kula M (6)  [Gr. A]
11:15  Kula M (6)  [Gr. B]
11:20  Wzwyż K  [Gr. A]
11:20  Wzwyż K  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  400 m pł M  [el]
13:35  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:10  100 m M (PK)  [s]
14:15  Młot K (4)  [Gr. A]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:15  W dal K  [F]
17:25  800 m K  [el]
17:35  Kula K (4) 
17:40  800 m M  [el]
18:05  100 m K  [el]
18:25  100 m M  [el]
18:45  W dal M  [F]
18:50  400 m K  [el]
19:10  400 m M  [el]
19:10  Kula M (6)  [F]
19:35  100 m K  [F B]
19:40  100 m K  [F A]
19:45  100 m M  [F B]
19:50  100 m M  [F A]
19:55  3000 m K  [s]
20:10  3000 m M  [s]
msc klub osty suma
1 AZS UMCS Lublin (LU) 21 127
2 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 15 108
3 SKLA Sopot (PM) 11 105
4 KS Podlasie Białystok (PD) 16 102
5 AZS-AWF Katowice (SL) 13 95
6 AZS-AWF Warszawa (MZ) 11 90
7 MKS MOS Wrocław (DS) 10 86.5
8 RLTL ZTE Radom (MZ) 11 85
9 AZS-AWF Gorzów (LB) 11 77
10 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 9 71
11 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 11 64
12 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 10 63
13 KS Agros Zamość (LU) 10 63
14 MKS Rabka-Zdrój (MA) 9 57
15 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 9 56
16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 8 54
17 BKS Bydgoszcz (KP) 6 53
18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 7 52
19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5 51
20 LKS Stal Mielec (PK) 8 51
21 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 9 50
22 LKS Vectra Włocławek (KP) 4 44
23 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 7 43
24 MKL Szczecin (ZP) 7 43
25 OŚ AZS Poznań (WP) 5 42
26 ZLKL Zielona Góra (LB) 9 42
27 WKS Śląsk Wrocław (DS) 5 41
28 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 11 40
29 LUKS Orkan Września (WP) 6 40
30 LKS Lubusz Słubice (LB) 4 39
31 RKS Łódź (LD) 6 39
32 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 6 38
33 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 6 38
34 KS AZS AWF Kraków (MA) 4 37
35 MKS Polonia Warszawa (MZ) 6 37
36 KKL Kielce (SK) 4 37
37 OKLA Ostrołęka (MZ) 6 37
38 MKS Agros Chełm (LU) 5 37
39 MKLA Łęczyca (LD) 5 36
40 LUKS Namysłów (OP) 5 35
41 MKS Iskra Pszczyna (SL) 5 34
42 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 4 32
43 LIUKS Kruszwica (KP) 5 31
44 MKS-MOSM Bytom (SL) 3 30
45 MKS Hermes Gryfino (ZP) 3 30
46 MKL Toruń (KP) 5 29
47 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 3 29
48 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 4 29
49 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 4 28
50 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 3 28
51 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 2 27
52 UKS Achilles Leszno (WP) 3 27
53 KS Gwardia Piła (WP) 3 26
54 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 4 25
55 LKS Fenix Słupsk (PM) 3 24
56 UKS 12 Kalisz (WP) 3 23
57 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 4 23
58 WLKS Nowe Iganie (MZ) 3 21
59 KL Gdynia (PM) 2 21
60 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 3 21
61 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4 21
62 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 4 21
63 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 3 20
64 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 3 20
65 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 3 20
66 ULKS Tychowo (ZP) 2 20
67 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 4 20
68 MKL Jarocin (WP) 3 19
69 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3 19
70 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 4 19
71 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 2 18
71 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 2 18
73 TL ROW Rybnik (SL) 2 18
74 UKS Budowlani Nowy Sącz (MA) 3 18
75 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 2 17
76 KL Lechia Gdańsk (PM) 3 17
77 RKS Rumia (PM) 4 17
78 SL Salos Suwałki (PD) 3 16
79 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 3 16
80 LUKS Start Nakło (KP) 1 15
80 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 1 15
82 UKS Otrębusy (MZ) 2 15
83 UKS Czwórka Białystok (PD) 4 15
84 KKB MOSiR Krosno (PK) 3 15
85 LKS Polkowice (DS) 2 15
86 MLKS Echo Twardogóra (DS) 2 14
87 PKS Gwardia Szczytno (WN) 2 14
88 WLKS Wrocław (DS) 2 14
89 SKS Feniks Siedlce (MZ) 2 14
90 UKS Olimp Mazańcowice (SL) 2 13
91 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 2 13
92 CTL ORLĘTA Częstochowa (SL) 1 12
92 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 1 12
92 MLKL Płock (MZ) 1 12
92 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1 12
96 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 2 12
97 MKS Baszta Szamotuły (WP) 2 12
98 KS Wisła Puławy (LU) 2 11
98 MKS Inowrocław (KP) 2 11
98 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 2 11
101 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 2 11
102 RMKS Rybnik (SL) 2 11
103 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 1 10
103 MOSM Tychy (SL) 1 10
103 OKS Start Otwock (MZ) 1 10
106 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 2 10
107 MUKS Kadet Rawicz (WP) 3 9
108 MKS Kusy Szczecin (ZP) 1 9
109 MLKS Agros Żary (LB) 2 9
109 OKS Skra Warszawa (MZ) 2 9
109 WKS Wawel Kraków (MA) 2 9
112 AML Słupsk (PM) 2 9
113 AZS Łódź (LD) 1 8
113 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 1 8
113 RAZ Szczecin (ZP) 1 8
113 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 1 8
113 UKS Czempion Bełchatów (LD) 1 8
113 UKS Gepard Warszawa (MZ) 1 8
119 LKS Pszczyna (SL) 1 8
119 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 1 8
119 MLUKS Tarnów (MA) 1 8
119 SSR Olimp Strawczyn (SK) 1 8
123 UKS Technik Augustów (PD) 2 8
124 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 2 7
125 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 7
125 LUKS Podium Kup (OP) 1 7
125 MKS Piast Lwówek Śląski (DS) 1 7
125 TS AKS Chorzów (SL) 1 7
129 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 1 7
129 MUKS Płock (MZ) 1 7
129 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 1 7
129 niestowarzyszona (...) 1 7
133 LKS Maraton Turek (WP) 1 7
134 KL Iskra Białogard (ZP) 1 6
135 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 2 6
136 KS Hanza Goleniów (ZP) 1 6
136 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 1 6
136 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 1 6
136 UKS Gminy Brzeszcze (MA) 1 6
136 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 1 6
136 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 1 6
142 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 1 5
143 GKS Żukowo (PM) 1 5
143 KS Komunalni Sanok (PK) 1 5
143 KS Zamek Kurzętnik (WN) 1 5
143 MKS Żywiec (SL) 1 5
143 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 1 5
148 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 1 4
149 ULKS Technik Trzcinica (PK) 1 4
150 LKS OSiR Pleszew (WP) 1 4
151 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 2 4
152 UMKS Nadir Jędrzejów (SK) 1 4
153 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 1 4
153 MKS Gniezno (WP) 1 4
153 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 1 4
153 TS Start Lublin (LU) 1 4
153 UKS Dziesiątka Radomsko (LD) 2 4
158 UKS 55 Łódź (LD) 1 3.5
159 UKS Czwórka Żory (SL) 1 3
160 BKL Bełchatów (LD) 1 3
161 LKS Omega Kleszczów (LD) 1 2
161 UKS Filipides Teresin (MZ) 1 2
163 LUKS Orneta (WN) 1 2
164 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 1 2
164 MKS Pułtusk (MZ) 1 2
166 MKS Tempo Kęty (MA) 1 2
166 ULKS Sprinter Zielona Góra (LB) 1 2
168 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) 1 2
168 UKS Młodzik Warszawa (MZ) 1 2

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.092833995819092 s.