74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-13 16:19:44
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  Kula K (4)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:30  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:30  W dal M  [Gr. A]
12:15  Kula M (6)  [Gr. A]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:19  100 m K  [el]
15:27  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:47  100 m M  [el]
15:47  100 m M (PK)  [s]
16:21  400 m K  [el]
16:40  400 m M  [el]
17:04  100 m K  [F B]
17:10  Oszczep M (800)  [Gr. A]
17:15  Kula K (4)  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:33  W dal M  [F]
17:45  800 m K  [el]
18:00  800 m M  [el]
18:10  Oszczep M (800)  [Gr. B]
18:22  3000 m K  [s]
18:30  Kula M (6)  [F]
18:35  3000 m M  [s]
msc klub suma
1 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5 1 6
2 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 3 1 4
2 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 3 1 4
4 SKLA Sopot (PM) 3 2 5
5 LKS Vectra Włocławek (KP) 3 1 4
6 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 2 3 2 7
7 MKS MOS Wrocław (DS) 2 2 4
8 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 2 1 3
9 LKS Stal Mielec (PK) 1 2 2 5
10 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 1 2 3
11 LUKS Start Nakło (KP) 1 1 2
11 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 1 1 2
11 niestowarzyszona (...) 1 1 2
14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1 1 2
14 KS Energetyk Poznań (WP) 1 1 2
14 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 1 1 2
14 MLKS Echo Twardogóra (DS) 1 1 2
14 UKS 12 Kalisz (WP) 1 1 2
19 AZS Łódź (LD) 1 1
19 BKS Bydgoszcz (KP) 1 1
19 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1 1
19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 1 1
19 MKL Jarocin (WP) 1 1
19 MKL Toruń (KP) 1 1
19 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 1 1
19 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1 1
19 UKS Czwórka Białystok (PD) 1 1
28 AZS UMCS Lublin (LU) 4 1 5
29 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 2 2
29 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 2 2
31 AZS-AWF Gorzów (LB) 1 2 3
31 LUKS Orkan Września (WP) 1 2 3
33 KKL Kielce (SK) 1 1 2
33 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1 1 2
33 MKS Polonia Warszawa (MZ) 1 1 2
33 MKS Unia Hrubieszów (LU) 1 1 2
33 UKS 55 Łódź (LD) 1 1 2
38 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 1 1
38 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 1 1
38 Kraków Athletics Team (MA) 1 1
38 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 1 1
38 MKS-MOSM Bytom (SL) 1 1
38 MLUKS Tarnów (MA) 1 1
38 MUKS Kadet Rawicz (WP) 1 1
38 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 1 1
38 OKS Skra Warszawa (MZ) 1 1
38 OŚ AZS Poznań (WP) 1 1
38 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 1 1
38 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 1 1
38 ULKS Technik Trzcinica (PK) 1 1
38 ULKS Tychowo (ZP) 1 1
52 PKS Gwardia Szczytno (WN) 2 2
53 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1 1
53 KL Gdynia (PM) 1 1
53 KS Agros Zamość (LU) 1 1
53 KS Podlasie Białystok (PD) 1 1
53 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 1 1
53 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 1 1
53 MKL Szczecin (ZP) 1 1
53 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1 1
53 MKS Junior Złocieniec (ZP) 1 1
53 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 1 1
53 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1 1
53 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 1 1
53 UKS Achilles Leszno (WP) 1 1
53 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 1 1
53 UKS Olimp Mazańcowice (SL) 1 1
53 UKS Otrębusy (MZ) 1 1
53 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1 1

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.056551933288574 s.