73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-06 10:45:24
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
11:15  Kula M (6)  [Gr. A]
11:15  Kula M (6)  [Gr. B]
11:20  Wzwyż K  [Gr. A]
11:20  Wzwyż K  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  400 m pł M  [el]
13:35  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:10  100 m M (PK)  [s]
14:15  Młot K (4)  [Gr. A]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:15  W dal K  [F]
17:25  800 m K  [el]
17:35  Kula K (4) 
17:40  800 m M  [el]
18:05  100 m K  [el]
18:25  100 m M  [el]
18:45  W dal M  [F]
18:50  400 m K  [el]
19:10  400 m M  [el]
19:10  Kula M (6)  [F]
19:35  100 m K  [F B]
19:40  100 m K  [F A]
19:45  100 m M  [F B]
19:50  100 m M  [F A]
19:55  3000 m K  [s]
20:10  3000 m M  [s]
msc klub suma
1 RLTL ZTE Radom (MZ) 3 2 5
2 SKLA Sopot (PM) 2 3 2 7
3 AZS-AWF Katowice (SL) 2 1 1 4
3 AZS-AWF Warszawa (MZ) 2 1 1 4
5 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 2 1 3
6 LKS Vectra Włocławek (KP) 2 1 3
7 MKLA Łęczyca (LD) 2 2
8 AZS UMCS Lublin (LU) 1 2 2 5
9 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1 1 1 3
9 LKS Lubusz Słubice (LB) 1 1 1 3
9 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 1 1 1 3
12 BKS Bydgoszcz (KP) 1 1 2
12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1 1 2
12 KS AZS AWF Kraków (MA) 1 1 2
12 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 1 1 2
12 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 1 1 2
17 MKS MOS Wrocław (DS) 1 2 3
18 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1 1 2
18 MKS Polonia Warszawa (MZ) 1 1 2
20 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1 1
20 KL Gdynia (PM) 1 1
20 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 1 1
20 LUKS Start Nakło (KP) 1 1
20 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1 1
20 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 1 1
20 MKS Iskra Pszczyna (SL) 1 1
20 MKS-MOSM Bytom (SL) 1 1
20 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 1 1
20 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 1 1
20 UKS 12 Kalisz (WP) 1 1
20 WKS Śląsk Wrocław (DS) 1 1
20 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1 1
33 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 2 2
34 AZS-AWF Gorzów (LB) 1 2 3
35 KKL Kielce (SK) 1 1 2
35 KS Podlasie Białystok (PD) 1 1 2
35 MKL Szczecin (ZP) 1 1 2
35 MKS Hermes Gryfino (ZP) 1 1 2
35 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 1 1 2
40 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1 1
40 CTL ORLĘTA Częstochowa (SL) 1 1
40 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 1 1
40 LKS Fenix Słupsk (PM) 1 1
40 LKS Stal Mielec (PK) 1 1
40 MKL Toruń (KP) 1 1
40 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 1 1
40 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 1 1
40 MKS Rabka-Zdrój (MA) 1 1
40 MLKL Płock (MZ) 1 1
40 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 1 1
40 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1 1
40 OŚ AZS Poznań (WP) 1 1
40 RKS Łódź (LD) 1 1
40 UKS Achilles Leszno (WP) 1 1
40 ULKS Tychowo (ZP) 1 1
56 MKS Agros Chełm (LU) 2 2
57 KS Agros Zamość (LU) 1 1
57 KS Gwardia Piła (WP) 1 1
57 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 1 1
57 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 1 1
57 MKL Jarocin (WP) 1 1
57 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1 1
57 MOSM Tychy (SL) 1 1
57 OKLA Ostrołęka (MZ) 1 1
57 OKS Start Otwock (MZ) 1 1
57 TL ROW Rybnik (SL) 1 1
57 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 1 1
57 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 1 1
57 UKS Otrębusy (MZ) 1 1
57 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 1 1
57 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 1 1

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.059355020523071 s.