76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 16:15:52
K1500j 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 3:51.34 LANG Yinglai CHN Shanghai (CHN) 1997-10-18
RE (U20) 4:04.24 NEPORADNA Nelya UKR Paris (FRA) 2003-08-29
RP (U20) 4:07.34 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Szczecin 2014-06-07
Min. MŚ U20 (U20) 4:18.00 Cali (COL) 2022-08-01
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-09 16:15:52
1500 m K - Bieg 2 Planowany START: 2022-07-09 14:25 WYSTARTOWANO: 14:39:04
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 11 472 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna (SL) 4:37.54 PB 4 11
2 12 125 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 4:39.74 SB 2 14
3 10 342 KUŹNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 4:41.47 PB 2 15
4 13 709 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa (MZ) 4:48.14 17
5 7 329 TOMASZEWSKA Paulina 2003-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4:48.91 PB 18
6 8 205 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa (MZ) 4:52.98 PB 19
7 6 501 KOZIK Karolina 2003-04-10 MOSM Tychy (SL) 4:53.41 PB 20
8 2 297 NITSCH Karolina 2004-06-03 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:55.56 SB 21
9 3 531 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła (WP) 5:02.49 22
10 5 365 CHMURA Anastazja 2003-10-11 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 5:03.97 23
11 4 127 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 5:15.99 24
1 474 OSOWIEC Nicola 2004-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) DNF
9 476 KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 MKS Iskra Pszczyna (SL) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 KAZIMIERSKA Klaudia 01 LKS Vectra Włocławek 4:31.17
2 BRONOWSKA Zuzanna 01 Mazovia ProActiv Ciechanów 4:35.71
3 SARNECKA Oliwia 01 MKL Szczecin 4:41.22
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ŚCISŁOWSKA Julia 03 KS SMS Szklarska Poręba 4:27.81
2 WÓJCIK Alicja 03 MKS-MOSM Bytom 4:29.64
3 JAGUŚCIK Julia 03 RKS Łódź 4:30.26
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0384259 s. | Mem: 1.25 megabytes