PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 13:26:01
Mdyskj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:00  10000 m chód K  [s]
09:10  10000 m chód M  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:18  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:45  100 m M PK  [s]
12:55  200 m M  [el]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:00  Tyczka K  [FINAŁ]
14:30  Młot K (4)  [FINAŁ]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:05  400 m pł K  [F A]
16:20  400 m pł M  [F B]
16:25  400 m pł M  [F A]
16:30  Oszczep M (800)  [F]
16:35  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:00  Wzwyż K  [FINAŁ]
17:10  400 m K  [F B]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m K  [F A]
17:40  400 m M  [F A]
18:00  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep K (600)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
19:00  2000 m prz. K  [s]
19:12  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RŚ (U20) 71.37* SOSNA Mike GER Schönebeck (GER) 2022-06-10
RE (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RE (U20) 71.37* SOSNA Mika GER Schönebeck (GER) 2022-06-10
RP (U20) 68.02 STÓJ Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola Eskilstuna (SWE) 2015-07-19
Min. ME U20 (U20) 55.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Minimum do finału: 49.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-20 13:25:11
Dysk M (1.75) - Gr. A Planowany START: 2023-07-19 12:00 ZAKOŃCZENIE: 12:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 11 322 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 52.75 52.75 Q 1
2 5 425 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz (PM) 46.54 52.61 52.61 Q PB 2
3 10 568 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 46.03 x 48.59 48.59 q PB 6
4 8 410 GROENWALD Szymon 2005-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 45.57 x x 45.57 q 9
5 1 203 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin (MZ) x 42.72 x 42.72 2 13
6 9 559 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 40.48 x 39.73 40.48 2 15
7 3 580 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa (WN) x 37.89 39.12 39.12 2 16
8 7 31 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec (DS) 35.16 38.82 38.46 38.82 17
9 4 582 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno (WN) x 30.21 x 30.21 18
10 6 300 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) x x 28.21 28.21 19
2 321 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x x x NM
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 MATYJA Michał 02 CWKS Resovia Rzeszów 55.40
2 RODZIAK Damian 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 53.94
3 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 53.64
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 RODZIAK Damian 03 MKL Jurand Szczytno 57.03
2 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 54.83
3 LEWKOWICZ Wojciech 04 ULKS Uczniak Szprotawa 53.85
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0223541 s. | Mem: 1.25 megabytes