PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 18:20:55
Moj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:00  10000 m chód K  [s]
09:10  10000 m chód M  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:18  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:45  100 m M PK  [s]
12:55  200 m M  [el]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:00  Tyczka K  [FINAŁ]
14:30  Młot K (4)  [FINAŁ]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:05  400 m pł K  [F A]
16:20  400 m pł M  [F B]
16:25  400 m pł M  [F A]
16:30  Oszczep M (800)  [F]
16:35  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:00  Wzwyż K  [FINAŁ]
17:10  400 m K  [F B]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m K  [F A]
17:40  400 m M  [F A]
18:00  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep K (600)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
19:00  2000 m prz. K  [s]
19:12  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 86.48 CHOPRA Neeraj IND Bydgoszcz (POL) 2016-07-23
RE (U20) 84.69 SIRMAIS Zigismunds LAT Bauska (LAT) 2011-06-20
RP (U20) 80.52 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Grosseto (ITA) 2017-07-22
Min. ME U20 (U20) 70.50 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-19 18:20:55
Oszczep M (800) - FINAŁ Planowany START: 2023-07-19 16:30 ZAKOŃCZENIE: 17:40:00 DEKORACJA 18:30
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 143 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól (LB) 60.99 61.25 - 60.57 56.50 61.65 61.65 PB 15
2 1 367 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 54.49 56.94 58.97 59.83 57.32 54.76 59.83 PB 12
3 12 382 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 AML Słupsk (PM) 54.33 55.92 54.23 58.94 x 54.99 58.94 10
4 6 614 KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo (ZP) 55.26 55.89 x x x 56.32 56.32 9
5 4 278 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 52.68 56.32 x x 52.34 51.67 56.32 PB 8
6 8 35 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra (DS) 54.65 55.95 52.52 x x 52.59 55.95 8
7 2 468 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka (SL) 50.86 52.74 53.48 51.82 53.28 55.78 55.78 PB 7
8 9 269 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa (MZ) 53.54 x x x x x 53.54 7
9 11 386 ADAMCZYK Hubert 2004-03-07 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 51.54 51.66 52.19 52.19 PB 6
10 7 366 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 49.05 51.74 50.50 51.74 5
11 5 356 KOSSAKOWSKI Oskar 2005-06-26 KS Podlasie Białystok (PD) 50.73 48.28 47.79 50.73 4
12 3 254 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL Optima Radom (MZ) 44.94 48.15 49.60 49.60 3
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02 LUKS Start Nakło 70.21
2 TYLUS Patryk 03 KKS Victoria Stalowa Wola 65.58
3 JĘDRZEJCZYK Tomasz 02 MKS Osa Zgorzelec 62.48
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 CYTLAŁ Artur 03 KS Polonia Pasłęk 58.68
2 KRAWCZYK Jakub 04 ULKS Tychowo 54.68
3 GNACIŃSKI Michał 04 LKS Jantar Ustka 52.47
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0240021 s. | Mem: 1.25 megabytes