PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 19:05:46
Koj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:00  10000 m chód K  [s]
09:10  10000 m chód M  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:18  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:45  100 m M PK  [s]
12:55  200 m M  [el]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:00  Tyczka K  [FINAŁ]
14:30  Młot K (4)  [FINAŁ]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:05  400 m pł K  [F A]
16:20  400 m pł M  [F B]
16:25  400 m pł M  [F A]
16:30  Oszczep M (800)  [F]
16:35  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:00  Wzwyż K  [FINAŁ]
17:10  400 m K  [F B]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m K  [F A]
17:40  400 m M  [F A]
18:00  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep K (600)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
19:00  2000 m prz. K  [s]
19:12  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 63.86 AGUILAR Yulenmis CUB Edmonton (CAN) 2015-08-02
RE (U20) 63.01 REBRYK Vera UKR Bydgoszcz (POL) 2008-07-10
RP (U20) 62.11 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki OPO Cetniewo 2015-08-01
Min. ME U20 (U20) 51.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-19 19:05:46
Oszczep K (600) - FINAŁ Planowany START: 2023-07-19 18:05 ZAKOŃCZENIE: 18:55:00 DEKORACJA 19:40
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 598 DERKACH Viktoriia 2005-05-19 MKL Szczecin (ZP) 49.65 x 51.77 x - r 51.77 PB 15
2 1 391 JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 42.86 44.74 42.54 x 42.02 44.74 12
3 2 345 STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) x 39.02 36.12 40.62 x 40.87 40.87 PB 10
4 5 589 BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 39.28 37.99 37.71 40.17 x 38.34 40.17 9
5 6 302 JAWORSKA Gabriela 2005-05-09 WKS Wawel Kraków (MA) 38.80 38.28 x 39.28 38.94 37.07 39.28 8
6 4 453 KUŚ Konstancja 2005-03-16 MKS-MOS Katowice (SL) 36.38 35.56 37.80 x 35.04 x 37.80 8
7 8 459 SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 36.76 x 36.89 x x x 36.89 7
8 9 133 MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 LKS Lubusz Słubice (LB) 34.78 x 36.35 35.84 36.12 x 36.35 PB 7
9 7 80 POSZYTEK Olga 2004-03-27 MKL Toruń (KP) 34.80 33.88 35.47 35.47 6
10 11 326 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 34.97 x 35.20 35.20 5
11 12 26 CZERNIAK Antonina 2005-11-14 MKS Osa Zgorzelec (DS) x 34.53 x 34.53 4
12 3 520 KACZOR Jagoda 2004-11-07 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) x 29.31 x 29.31 3
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ANDRUKONIS Gabriela 02 UKS Czwórka Białystok 48.67
2 RZEŹNICZAK Nina 03 MKS Osa Zgorzelec 43.97
3 BUTKIEWICZ Gabriela 03 LUKS Hańcza Suwałki 43.88
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 JASIŃSKA Natalia 04 AZS-AWFiS Gdańsk 46.30
2 TYCZYŃSKA Michalina 03 UKS Olimp Duszniki 43.25
3 SZCZYRBA Aleksandra 04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 38.94
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0232031 s. | Mem: 1.25 megabytes