76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-07 19:06:53
M100j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 9.97 BROMELL Trayvon USA Eugene (USA) 2014-06-13
RE (U20) 10.04 LEMAITRE Christophe FRA Novi Sad (SRB) 2009-07-24
RP (U20) 10.32 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa Lublin 2021-07-02
Min. MŚ U20 (U20) 10.50 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-07 17:42:40
100 m M - elim 1 Planowany START: 2022-07-07 15:50 WYSTARTOWANO: 15:50:12
+0.7 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 4 415 KOZELAN Hubert 2003-06-01 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 10.59 0.149 Q 1
2 6 538 GRZĄKA Dawid 2004-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 10.72 (713) 0.158 q SB 2
3 2 624 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 10.75 (750) 0.194 q 5
4 7 346 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 10.79 (789) 0.164 q PB 7
5 8 647 ZAWLIK Jakub 2004-11-25 MKL Szczecin (ZP) 11.10 0.173 qB PB 13
6 9 510 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory (SL) 11.25 0.219 19
7 3 402 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk (PM) 11.27 0.201 SB 20
8 5 112 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 11.58 0.284 28
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 10.45
2 PIETRUSA Jakub 02 UKS bieganie.pl Stryszawa 10.51
3 SZACHNIEWICZ Szymon 01 MKS MOS Wrocław 10.59
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 PIETRUSA Jakub 02 UKS bieganie.pl Stryszawa 10.32
2 GÓRNY Mateusz 02 BKL Bełchatów 10.52
3 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 10.56
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.049968 s. | Mem: 1.25 megabytes