PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 18:47:52
Kwj 0 3 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 2.04 MAHUCHIKH Yaroslava UKR Doha (QAT) 2019-09-30
RE (U20) 2.04 MAHUCHIKH Yaroslava UKR Doha (QAT) 2019-09-30
RP (U20) 1.94(i) KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Wien (AUT) 2002-03-01
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Elberstadt (GER) 2002-08-17
Min. ME U20 (U20) 1.80 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2023-07-19 18:47:52
Wzwyż K Planowany START: 2023-07-19 17:00 ZAKOŃCZENIE: 18:35:00 DEKORACJA 19:20
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.50 1.57 1.62 1.66 1.70 1.73 1.77 1.80 wynik inf punkty
1 1 314 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - o o o xo x-- xx 1.73 15
2 6 373 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk (PM) - o o o o xxx 1.70 SB 12
3 7 384 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk (PM) - - o o xo xxx 1.70 10
4 2 581 PIĘDZIAK Julia 2004-02-11 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) o xo o o xxx 1.66 SB 9
5 9 605 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) o o xo xxx 1.62 8
6 5 305 KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 WKS Wawel Kraków (MA) o xxo xo xxx 1.62 8
7 8 318 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) xo o xxo xx- x 1.62 7
8 12 606 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) o xxo xxo xxx 1.62 7
9 4 408 CZAJA Olga 2004-06-08 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) o o xxx 1.57 =SB 5.50
9 13 531 BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły (WP) o o xxx 1.57 PB 5.50
11 14 315 KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) xo o xxx 1.57 4
12 10 139 PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 MLKS Agros Żary (LB) o xxx 1.50 2.33
12 11 512 RYBAK Daria 2005-11-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) o xxx 1.50 2.33
12 15 612 LEWANDOWSKA Martyna 2004-07-06 STS Pomerania Szczecin (ZP) o xxx 1.50 2.33
3 8 KALEMBA Kinga 2004-03-02 GKS Start Długołęka (DS) xxx NM
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 WYSOCKA Alicja 03 KS Orzeł Warszawa 1.72
2 BURLEWICZ Barbara 03 AZS-AWF Warszawa 1.72
3 BUCZEK Kinga 03 UKS LA Basket Warszawa 1.70
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 KOKOT Katarzyna 04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.74
2 WYSOCKA Alicja 03 CWKS Resovia Rzeszów 1.72
3 BURLEWICZ Barbara 03 KS AZS AWF Warszawa 1.69
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0165241 s. | Mem: 1.25 megabytes