76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 16:21:32
Koj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 63.86 AGUILAR Yulenmis CUB Edmonton (CAN) 2015-08-02
RE (U20) 63.01 REBRYK Vera UKR Bydgoszcz (POL) 2008-07-10
RP (U20) 62.11 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki OPO Cetniewo 2015-08-01
Min. MŚ U20 (U20) 52.00 Cali (COL) 2022-08-01
 

Data aktualizacji: 2022-07-08 16:21:32
Oszczep K (600) Planowany START: 2022-07-08 15:05 ZAKOŃCZENIE: 16:10:00 DEKORACJA 17:25
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 14 413 JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 42.04 43.08 46.30 45.52 43.83 43.46 46.30 15
2 16 596 TYCZYŃSKA Michalina 2003-04-28 UKS Olimp Duszniki (WP) 37.17 38.28 39.80 40.88 43.25 40.89 43.25 PB 12
3 6 485 SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 35.37 37.14 36.61 34.86 32.47 38.94 38.94 PB 10
4 15 85 POSZYTEK Olga 2004-03-27 MKL Toruń (KP) 37.17 36.75 x 37.76 38.76 38.59 38.76 PB 9
5 5 32 RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 MKS Osa Zgorzelec (DS) 38.45 37.29 36.58 38.54 38.20 x 38.54 8
6 4 490 PIETRASZ Karolina 2003-05-08 MKS-MOSM Bytom (SL) 35.28 35.75 36.66 x x 35.13 36.66 PB 8
7 9 550 KACZOR Jagoda 2004-11-07 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 35.20 36.39 33.17 31.24 32.20 36.12 36.39 7
8 1 263 PRYGIEL Martyna 2003-02-05 RLTL Optima Radom (MZ) 33.09 35.14 35.99 32.28 34.66 x 35.99 7
9 11 366 STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 35.82 34.23 35.12 35.82 6
10 13 312 KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 33.00 34.67 33.81 34.67 SB 5
11 3 29 LIP Wiktoria 2004-01-27 MKS Osa Zgorzelec (DS) 30.48 32.09 33.68 33.68 4
12 12 188 KONECKA Wiktoria 2004-04-21 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 26.85 29.11 31.37 31.37 PB 3
13 8 117 STATECZNA Julia 2003-08-18 KS Wisła Puławy (LU) 31.34 31.34 30.14 31.34 2
14 10 532 KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 KS Gwardia Piła (WP) 27.14 26.18 30.32 30.32 2
15 7 89 MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08-06 MUKL Brodnica (KP) 29.90 x 27.90 29.90 2
16 2 269 ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 UKS Filipides Teresin (MZ) 22.53 22.41 23.63 23.63 2
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 ANDRUKONIS Gabriela 02 UKS Czwórka Białystok 51.04
2 MAŚLAK Małgorzata 01 ULKS Tychowo 47.54
3 KALINOWSKA Kornelia 01 MKS Junior Złocieniec 45.71
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ANDRUKONIS Gabriela 02 UKS Czwórka Białystok 48.67
2 RZEŹNICZAK Nina 03 MKS Osa Zgorzelec 43.97
3 BUTKIEWICZ Gabriela 03 LUKS Hańcza Suwałki 43.88
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.038975 s. | Mem: 1.25 megabytes