PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 14:43:17
M200j 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:50  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [FINAŁ]
11:45  Trójskok K  [FINAŁ]
12:08  100 m pł K  [el]
12:20  Dysk M (1.75)  [F]
12:40  200 m K  [F B]
12:46  200 m M  [F B]
12:57  200 m K  [F A]
13:05  200 m M  [F A]
13:25  100 m pł K  [F B]
13:35  100 m pł K  [F A]
13:40  Trójskok M  [F]
13:45  Tyczka M  [FINAŁ]
14:00  110 m pł M  [el]
14:15  Młot M (6)  [FINAŁ]
14:35  1500 m K  [s]
14:55  1500 m M  [s]
15:20  110 m pł M  [F B]
15:30  110 m pł M  [F A]
15:45  4x400 m K  [s]
15:55  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 19.84 KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-27
RŚ (U20) 19.49* KNIGHTON Erriyon USA Baton Rouge (USA) 2022-04-30
RE (U20) 20.04 GULIYEV Ramil AZE Beograd (SRB) 2009-07-10
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona (ESP) 2012-07-13
Min. ME U20 (U20) 21.30 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-20 14:43:17
200 m M - Finał A Planowany START: 2023-07-20 13:05 WYSTARTOWANO: 13:05:35 DEKORACJA 15:38
+2.8 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 6 385 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk (PM) 20.51 0.195 15
2 7 565 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 21.10 0.190 12
3 5 272 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 UKS Gimnazjon Płońsk (MZ) 21.45 0.143 10
4 4 301 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków (MA) 21.49 0.171 9
5 8 67 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie (KP) 21.70 0.144 8
6 2 524 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 21.74 0.160 8
7 1 380 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk (PM) 21.99 0.144 7
8 3 78 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń (KP) 22.16 0.185 7
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 20.96
2 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 21.24
3 SOBÓL Damian 03 KS AZS UWM Olsztyn 21.43
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 ŁAZOWY Cezary 04 WMLKS Nadodrze Powodowo 21.56
2 TATARA Dawid 04 BKL Bełchatów 21.64
3 SOBÓL Damian 03 KS AZS UWM Olsztyn 21.67
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0323451 s. | Mem: 1.25 megabytes