PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 14:43:17
K200j 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:50  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [FINAŁ]
11:45  Trójskok K  [FINAŁ]
12:08  100 m pł K  [el]
12:20  Dysk M (1.75)  [F]
12:40  200 m K  [F B]
12:46  200 m M  [F B]
12:57  200 m K  [F A]
13:05  200 m M  [F A]
13:25  100 m pł K  [F B]
13:35  100 m pł K  [F A]
13:40  Trójskok M  [F]
13:45  Tyczka M  [FINAŁ]
14:00  110 m pł M  [el]
14:15  Młot M (6)  [FINAŁ]
14:35  1500 m K  [s]
14:55  1500 m M  [s]
15:20  110 m pł M  [F B]
15:30  110 m pł M  [F A]
15:45  4x400 m K  [s]
15:55  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 22.17* RICHARDSON ShaCarri USA Austin (USA) 2019-06-08
RŚ (U20) 21.81 MBOMA Christine NAM Tokyo (JPN) 2021-08-03
RE (U20) 22.19 BOCHINA Natalya URS Moskva (URS) 1980-07-30
RP (U20) 22.99 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom Lublin 2018-07-22
Min. ME U20 (U20) 24.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-20 14:43:17
200 m K - Finał A Planowany START: 2023-07-20 12:57 WYSTARTOWANO: 12:57:15 DEKORACJA 15:33
+1.4 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 6 461 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 MKS-MOSM Bytom (SL) 24.40 0.198 PB 15
2 4 151 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź (LD) 24.58 0.214 PB 12
3 8 507 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 24.68 0.101 10
4 7 616 REJCHERT Anna 2004-10-27 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 24.76 0.156 9
5 5 119 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm (LU) 24.81 0.219 8
6 2 226 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 25.11 0.149 PB 8
7 3 443 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice (SL) 25.22 0.152 7
8 1 154 NOWAK Natalia 2004-10-16 AZS Łódź (LD) 25.56 0.212 7
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ZIMNA Marta 02 LUKS Orkan Września 23.75
2 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 23.75
3 ROMASZKO Monika 02 KS Agros Zamość 23.96
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 23.68
2 DZIAMSKA Julia 03 MKS Juvenia Puszczykowo 24.18
3 PIOTROWSKA Aleksandra 04 KS Wda Świecie 24.41
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.028568 s. | Mem: 1.25 megabytes