PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 16:00:37
M4x400j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:50  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [FINAŁ]
11:45  Trójskok K  [FINAŁ]
12:08  100 m pł K  [el]
12:20  Dysk M (1.75)  [F]
12:40  200 m K  [F B]
12:46  200 m M  [F B]
12:57  200 m K  [F A]
13:05  200 m M  [F A]
13:25  100 m pł K  [F B]
13:35  100 m pł K  [F A]
13:40  Trójskok M  [F]
13:45  Tyczka M  [FINAŁ]
14:00  110 m pł M  [el]
14:15  Młot M (6)  [FINAŁ]
14:35  1500 m K  [s]
14:55  1500 m M  [s]
15:20  110 m pł M  [F B]
15:30  110 m pł M  [F A]
15:45  4x400 m K  [s]
15:55  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 3:00.33 UNITED STATES USA Trujillo (PER) 2017-07-23
RE (U20) 3:04.05 ITALY ITA Tampere (FIN) 2018-07-15
RP (U20) 3:11.66 Klub Prefbet Śniadowo Toruń 2008-08-03
RP (U20) 3:05.05 POLSKA POL Barcelona (ESP) 2012-07-15
Min. ME U20 (U20) 3:10.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-20 16:00:37
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-20 15:55 WYSTARTOWANO: 15:55:15 DEKORACJA 16:30
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 4 192 SZYMAŃSKI Daniel
BAZANIAK Bartek
RUTOWICZ Hubert
WÓJCIAK Adrian
UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 3:17.55 0.212 SB 15 1
2 5 375 PŁATKOWSKI Tymoteusz
GOSTOMCZYK Jan
KUCZEROWSKI Kamil
KASPRZYK Kacper
AML Słupsk (PM) 3:18.69 0.220 SB 12 2
3 6 155 WILIŃSKI Jakub
MATERA Mateusz
WÓJCIK Kacper
SZWED Maksymilian
AZS Łódź (LD) 3:19.09 0.257 10 3
4 8 514 CEGŁA Kacper
STOJANOWSKI Piotr
POLAK Bartosz
ZIMNIAK Kacper
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:24.28 0.280 SB 9 4
5 3 346 PILAWA Błażej
PEMPUŚ Adrian
CZUBA Emanuel
ARTYM Jakub
UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 3:26.06 0.222 8 5
6 7 90 KĘDZIERSKI Jan
GLAZA Mateusz
KAROW Damian
KARNAS Kacper
UKS Czapla Białe Błota (KP) 3:31.14 0.264 8 6
7 2 193 SZYMAŃSKI Filip
BOGUSZEWSKI Michał
RESIAK Paweł
BADEŃSKI Bernard
AKL Ursynów Warszawa (MZ) 3:37.60 0.166 7 7
8 1 182 KOTOWSKI Jędrzej
OPALIŃSKI Franciszek
ANDRZEJAK Maksymilian
SZEWCZYK Maciej
MUKS Park Zduńska Wola (LD) 3:59.01 0.185 8
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 KS Prefbet-Sonarol 3:16.86
2 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 3:17.00
3 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3:21.40
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 AZS Łódź 3:16.05
2 KS AZS UWM Olsztyn 3:16.12
3 AZS UMCS Lublin 3:23.41
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0343871 s. | Mem: 1.25 megabytes