74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-13 13:22:10
M200j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
09:45  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:10  10000 m chód K  [s]
10:55  Dysk K (1)  [Gr. B]
10:55  Trójskok M  [Gr. A]
11:22  200 m K  [el]
11:47  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
14:30  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  400 m pł K  [F B]
15:05  Oszczep K (600)  [F]
15:15  Tyczka K  [FINAŁ]
15:30  400 m pł M  [F B]
15:35  Młot M (6)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż K  [F]
16:10  800 m K  [F]
16:20  800 m M  [F]
17:00  400 m K  [F B]
17:05  Oszczep M (800)  [F]
17:15  Młot K (4)  [F]
17:20  400 m M  [F B]
17:42  2000 m prz. K  [s]
17:55  2000 m prz. M  [s]
18:10  4x100 m K  [s]
18:25  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 19.93 BOLT Usain JAM Devonshire 2011-04-04
RE (U20) 20.04 GULIYEV Ramil AZE Belgrade 2009-07-10
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona 2012-07-13
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-13 13:20:14
200 m M - elim 1 Planowany START: 2020-09-12 11:47 WYSTARTOWANO: 11:50:55
+0.0 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 4 587 ŻOK Łukasz 01-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 21.64 0.167 Q 3
2 5 529 KAROLEWSKI Marcin 02-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 21.73 0.173 q 5
3 8 220 CHROSTA Filip 02-02-27 BKL Bełchatów (LD) 21.82 0.134 q PB 8
4 3 154 KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość (LU) 21.95 (950) 0.158 qB SB 10
5 7 27 BUGAJSKI Paweł 01-02-26 MKS MOS Wrocław (DS) 22.10 0.165 qB SB 13
6 6 272 CHUDAK Franciszek 01-12-03 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 22.54 0.115 20
7 2 321 WRÓBEL Adam 01-10-24 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 23.24 0.161 25
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 21.52
2 TRZASKA Damian 00 MKS Bank BS Płońsk 21.57
3 WRÓBEL Mateusz 00 TS Wieliczanka Wieliczka 21.66
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 ZIELIŃSKI Bartosz 99 MKS Juvenia Puszczykowo 21.68
2 ŁĘCZYCKI Artur 00 UKS 19 Bojary Białystok 21.74
3 PLICHTA Antoni 00 LKS Lubusz Słubice 21.82
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.073676109313965 s.