PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 17:19:37
K800j 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  Kula K (4)  [Gr. A]
10:40  Tyczka K  [Gr. B]
10:40  Tyczka K  [Gr. A]
10:54  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:10  W dal M  [Gr. A]
11:10  W dal M  [Gr. B]
11:35  Kula K (4)  [Gr. B]
12:33  Młot K (4)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  Wzwyż K  [Gr. A]
13:10  Wzwyż K  [Gr. B]
13:15  400 m pł M  [el]
13:20  Młot K (4)  [Gr. B]
13:40  100 m M (PK)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia  [FINAŁ]
14:25  100 m K  [el]
14:40  Kula K (4)  [F]
14:51  Oszczep M (800)  [Gr. A]
14:53  400 m K  [el]
15:15  W dal K  [F]
15:17  400 m M  [el]
15:43  Oszczep M (800)  [Gr. B]
15:50  100 m K  [F B]
15:55  100 m K  [F A]
16:03  100 m M  [el]
16:32  800 m K  [el]
16:40  Kula M (6)  [FINAŁ]
16:55  800 m M  [el]
16:55  W dal M  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:35  3000 m K  [s]
17:55  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 1:54.01 JELIMO Pamela KEN Zurich (SUI) 2008-08-29
RE (U20) 1:59.17 BRUHNS Birte GER Berlin (GER) 1988-07-20
RE (U20) 1:58.89* HODGKINSON Keely GBR Ostrava (CZE) 2021-05-19
RP (U20) 2:00.17 RYBICKA Anna AZS Wrocław Zabrze 1981-08-08
Min. ME U20 (U20) 2:07.30 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 2:05.50 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 4 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-03 16:44:24
800 m K - elim 3 Planowany START: 2021-07-02 16:32 WYSTARTOWANO: 16:48:24
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 6 13
ŚCISŁOWSKA Julia 03-01-26 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 2:17.40 Q 7
2 5 348
PUT Maria 03-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 2:17.76 q 8
3 3 347
PAWŁOWSKA Joanna 02-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 2:17.84 6 9
4 4 318
MARCIŃCZYK Izabela 03-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 2:22.93 17
5 8 397
BIGUS Wiktoria 03-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 2:23.38 18
6 7 543
GÓRNIAK Samanta 02-02-23 MUKS SZS Cieszyn (SL) 2:23.82 20
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 BRONOWSKA Zuzanna 01 Mazovia ProActiv Ciechanów 2:10.97
2 SOWA Oliwia 01 MLUKS Tarnów 2:11.69
3 PORĘBSKA Karolina 02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:12.39
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 BRONOWSKA Zuzanna 01 Mazovia ProActiv Ciechanów 2:08.84
2 STÓJ Alicja 01 SKLA Sopot 2:09.25
3 SARNECKA Oliwia 01 MKL Szczecin 2:09.50
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.3635001 s. | Mem: 1.25 megabytes