76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 18:31:19
M400j 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

09:00  10000 m chód M  [s]
09:45  Trójskok K  [Gr. A]
09:45  Trójskok K  [Gr. B]
09:58  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:10  10000 m chód K  [s]
10:44  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:25  200 m K  [el]
11:50  200 m M  [el]
11:55  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:20  100 m M PK  [s]
12:52  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:30  Młot M (6)  [Gr. A]
14:55  Tyczka K 
15:00  400 m pł K  [F B]
15:05  Oszczep K (600) 
15:10  400 m pł K  [F A]
15:25  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł M  [F B]
15:40  400 m pł M  [F A]
16:00  Wzwyż K  [F]
16:10  800 m K  [F]
16:20  800 m M  [F]
16:58  Oszczep M (800) 
17:00  400 m K  [F B]
17:05  Młot K (4)  [F]
17:10  400 m K  [F A]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m M  [F A]
17:40  2000 m prz. K  [s]
17:55  2000 m prz. M  [s]
18:10  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 43.87 LEWIS Steve USA Seoul (KOR) 1988-09-28
RE (U20) 45.01 SCHÖNLEBE Thomas GER Berlin (GER) 1984-07-15
RP (U20) 45.27 JĘDRUSIK Tomasz AZS Warszawa Seul (JPN) 1988-09-25
Min. MŚ U20 (U20) 47.00 Cali (COL) 2022-08-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-08 18:31:19
400 m M - Finał B Planowany START: 2022-07-08 17:20 WYSTARTOWANO: 17:21:40
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 8 561 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin (WP) 48.92 0.264 SB 6
2 7 387 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol (PD) 49.60 0.271 =SB 5
3 3 473 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 49.65 0.238 4
4 5 511 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory (SL) 49.66 0.158 3
5 6 635 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje (ZP) 49.79 0.239 2
6 4 265 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom (MZ) 49.92 0.201 2
7 1 417 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 50.09 0.298 2
2 386 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol (PD) DNF 0.278 2
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 SOŁTYSIAK Daniel 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 46.74
2 KOTYRA Mikołaj 01 AZS UMCS Lublin 47.50
3 GRZEGORZEWICZ Patryk 02 MKS-SMS Victoria Racibórz 47.51
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 GRZEGORZEWICZ Patryk 02 MKS-SMS Victoria Racibórz 47.16
2 KAROLEWSKI Marcin 02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 47.92
3 SZCZEPANIAK Jakub 03 UMLKS START Wieruszów 48.03
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.077904 s. | Mem: 1.25 megabytes