76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-07 18:54:55
Mwdj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:08  Kula M (6)  [Gr. A]
10:10  W dal K  [Gr. A]
11:00  Kula M (6)  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
13:00  Wzwyż K  [Gr. B]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia Otwarcia 
15:20  100 m K  [el]
15:25  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:50  100 m M  [el]
16:20  400 m K  [el]
16:45  400 m M  [el]
17:05  Kula K (4) 
17:10  100 m K  [F B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  W dal M  [F]
17:25  100 m M  [F B]
17:35  100 m M  [F A]
17:50  800 m K  [el]
18:10  800 m M  [el]
18:25  Kula M (6)  [F]
18:30  3000 m K  [s]
18:40  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary (RUS) 2012-06-20
RE (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary (RUS) 2012-06-20
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallin 2011-07-22
Min. MŚ U20 (U20) 7.60 Cali (COL) 2022-08-01
Minimum do finału: 6.75 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-07 18:54:54
W dal M - Gr. B Planowany START: 2022-07-07 11:15 ZAKOŃCZENIE: 11:50:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 10 277 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 7.09
+1.4


7.09
+1.4
Q SB 1
2 11 180 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 6.83
+0.7


6.83
+0.7
Q 5
3 12 24 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław (DS) x
-0.8
6.78
+0.9

6.78
+0.9
Q 9
4 2 336 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 6.72
+1.3
6.59
+0.2
6.68
+2.3
6.72
+1.3
q SB 10
5 4 111 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 6.40
+0.8
6.53
+1.1
6.70
+2.0
6.70
+2.0
q 11
6 9 224 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.45
+1.9
6.40
+1.7
6.63
+1.3
6.63
+1.3
q SB 12
7 6 381 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok (PD) 6.10
+1.0
6.53
+0.7
6.55
+0.8
6.55
+0.8
2 14
8 1 509 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik (SL) 6.45
+1.6
6.55
+0.4
6.50
+1.4
6.55
+0.4
SB 2 15
9 5 13 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 6.33
+1.0
6.17
+1.3
6.52
+1.5
6.52
+1.5
17
10 13 453 JÓŹWIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 6.44
+1.7
6.42
+1.3
6.40
-0.3
6.44
+1.7
PB 19
11 3 232 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk (MZ) x
+1.8
6.42
+1.1
6.35
+1.5
6.42
+1.1
20
12 7 583 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła (WP) 6.20
+2.0
x
+1.1
6.02
+1.3
6.20
+2.0
23
13 8 358 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec (PK) 3.42
+1.8
x
+0.9
x
+0.9
3.42
+1.8
26
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 KRAWCZYK Kacper 01 AZS Łódź 7.17
2 KARASIŃSKI Bartosz 01 MKS Juvenia Puszczykowo 7.15
3 TOMCZYK Wojciech 02 KS Podlasie Białystok 6.84
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 TOMCZYK Wojciech 02 KS Podlasie Białystok 7.11
2 ZAZULA Michał 03 MKS Bolesłavia Bolesławiec 7.05
3 MURIAS Mateusz 02 KS Warszawianka W-wa 6.82
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.090668 s. | Mem: 1.25 megabytes