PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 13:21:08
Mdyskj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  10000 m chód K  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:15  Trójskok M  [Gr. A]
11:15  Trójskok M  [Gr. B]
11:20  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:30  Tyczka M  [Gr. A]
13:30  Tyczka M  [Gr. B]
14:10  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Wzwyż K  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
15:55  400 m pł M  [F B]
16:05  400 m pł M  [F A]
16:11  Oszczep K (600)  [F]
16:40  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:05  400 m K  [F B]
17:15  400 m K  [F A]
17:30  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M (800)  [F]
17:45  400 m M  [F B]
17:55  400 m M  [F A]
18:20  4x100 m K  [s]
18:35  4x100 m M  [s]
19:15  2000 m prz. K  [s]
19:20  Młot K (4)  [F]
19:40  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RE (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RP (U20) 68.02 STÓJ Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola Eskilstuna (SWE) 2015-07-19
Min. ME U20 (U20) 55.00 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 57.50 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Minimum do finału: 51.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-04 13:20:57
Dysk M (1.75) - Gr. B Planowany START: 2021-07-03 13:00 ZAKOŃCZENIE: 12:24:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 5 650
RODZIAK Damian 03-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 49.43 x x 49.43 q 3
2 9 48
ANDRZEJCZAK Jarosław 02-04-23 MLKS Echo Twardogóra (DS) x x 48.79 48.79 q 5
3 11 134
LEWOSZEWSKI Sebastian 02-06-17 KS Wisła Puławy (LU) 45.96 47.33 x 47.33 q 6
4 8 442
KRYSZYN Paweł 03-08-26 UKS Technik Augustów (PD) 46.77 x 44.40 46.77 q 7
5 3 655
KOZINA Filip 02-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) x 41.78 43.78 43.78 q 11
6 2 422
STARAK Radosław 03-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 42.35 x 42.22 42.35 2 13
7 6 206
KRZYSTANEK Mateusz 02-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x x 41.19 41.19 2 14
8 10 513
KOSIÓR Dominik 02-08-22 MCKiS Jaworzno (SL) 41.10 x x 41.10 2 15
9 1 601
MICZUGA Piotr 03-07-06 LUKS Orkan Września (WP) 39.21 x x 39.21 2 16
10 7 22
CZEPIEL Grzegorz 02-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) x 39.04 x 39.04 18
11 4 530
KSIĄŻCZYK Bartosz 03-06-29 MKS-MOSM Bytom (SL) 36.00 35.03 34.72 36.00 20
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 ANDRZEJCZAK Jarosław 02 MLKS Echo Twardogóra 57.35
2 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 54.55
3 BORKOWSKI Jakub 01 PKS Gwardia Szczytno 53.38
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 57.92
2 MAROK Wojciech 01 UKS Orkan Środa Wlkp. 57.88
3 LEWOSZEWSKI Jakub 00 KS Agros Zamość 56.55
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2396941 s. | Mem: 1.25 megabytes