PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 10:06:06
Kwj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  Kula K (4)  [Gr. A]
10:40  Tyczka K  [Gr. B]
10:40  Tyczka K  [Gr. A]
10:54  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:10  W dal M  [Gr. A]
11:10  W dal M  [Gr. B]
11:35  Kula K (4)  [Gr. B]
12:33  Młot K (4)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  Wzwyż K  [Gr. A]
13:10  Wzwyż K  [Gr. B]
13:15  400 m pł M  [el]
13:20  Młot K (4)  [Gr. B]
13:40  100 m M (PK)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia  [FINAŁ]
14:25  100 m K  [el]
14:40  Kula K (4)  [F]
14:51  Oszczep M (800)  [Gr. A]
14:53  400 m K  [el]
15:15  W dal K  [F]
15:17  400 m M  [el]
15:43  Oszczep M (800)  [Gr. B]
15:50  100 m K  [F B]
15:55  100 m K  [F A]
16:03  100 m M  [el]
16:32  800 m K  [el]
16:40  Kula M (6)  [FINAŁ]
16:55  800 m M  [el]
16:55  W dal M  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:35  3000 m K  [s]
17:55  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 2.04 MAHUCHIKH Yaroslava UKR Doha (QAT) 2019-09-30
RE (U20) 2.04 MAHUCHIKH Yaroslava UKR Doha (QAT) 2019-09-30
RP (U20) 1.94i KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Wiedeń 2002-03-01
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Elberstadt 2002-08-17
Min. ME U20 (U20) 1.80 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 1.82 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Minimum do finału: 1.68 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-04 10:06:06
Wzwyż K - Gr. B Planowany START: 2021-07-02 13:10 ZAKOŃCZENIE: 13:40:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.43 1.48 1.53 1.58 1.62 1.65 1.68 wynik inf punkty rank
1 3 60
GAŁKA Anna 03-02-09 WKS Śląsk Wrocław (DS) - - - o o 1.62 q 1
1 4 446
LITWIN Adrianna 03-05-03 AML Słupsk (PM) - - - o o 1.62 q 1
1 5 648
POLL Roksana 02-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) - - o o o 1.62 q 1
1 10 412
JANKOWSKA Aleksandra 02-08-15 KS Podlasie Białystok (PD) - - - o o 1.62 q 1
5 7 217
KAŹMIERCZAK Weronika 02-01-26 RKS Łódź (LD) - - - - xo 1.62 q 8
6 1 161
SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) - - o xo xxo 1.62 q 11
7 6 234
PERZYŃSKA Julia 03-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) - o o xxx 1.53 q 12
8 8 349
SOBCZYK Julia 03-02-11 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) - o xo xxx 1.53 2 13
8 9 179
KWIATKOWSKA Adrianna 02-03-29 MLKS Agros Żary (LB) - o xo xxx 1.53 2 13
10 2 251
KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) o xo xxx 1.48 17
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 MIĄSO Wiktoria 01 CWKS Resovia Rzeszów 1.76
2 SŁOCKA Julia 01 AZS-AWF Warszawa 1.74
3 MOSZURA Julia 02 UKS Błyskawica Domaniewice 1.70
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 MIĄSO Wiktoria 01 CWKS Resovia Rzeszów 1.80
2 LEWANDOWSKA Martyna 00 MLKL Płock 1.74
3 STEFANIUK Weronika 00 MKS Hermes Gryfino 1.68
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.6078269 s. | Mem: 1.25 megabytes