PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 20:35:43
Kmłotj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  Kula K (4)  [Gr. A]
10:40  Tyczka K  [Gr. B]
10:40  Tyczka K  [Gr. A]
10:54  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:10  W dal M  [Gr. A]
11:10  W dal M  [Gr. B]
11:35  Kula K (4)  [Gr. B]
12:33  Młot K (4)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  Wzwyż K  [Gr. A]
13:10  Wzwyż K  [Gr. B]
13:15  400 m pł M  [el]
13:20  Młot K (4)  [Gr. B]
13:40  100 m M (PK)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia  [FINAŁ]
14:25  100 m K  [el]
14:40  Kula K (4)  [F]
14:51  Oszczep M (800)  [Gr. A]
14:53  400 m K  [el]
15:15  W dal K  [F]
15:17  400 m M  [el]
15:43  Oszczep M (800)  [Gr. B]
15:50  100 m K  [F B]
15:55  100 m K  [F A]
16:03  100 m M  [el]
16:32  800 m K  [el]
16:40  Kula M (6)  [FINAŁ]
16:55  800 m M  [el]
16:55  W dal M  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:35  3000 m K  [s]
17:55  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 73.24 ZHANG Wenxiu CHN Changsha (CHN) 2005-06-24
RŚ (U20) 73.43* KOSONEN Silja FIN Vaasa (FIN) 2021-06-28
RE (U20) 71.71 SKOLIMOWSKA Kamila POL Melbourne (AUS) 2001-09-09
RP (U20) 71.71 SKOLIMOWSKA Kamila KS Warszawianka Warszawa Melbourne 2001-09-09
Min. ME U20 (U20) 58.50 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 61.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Minimum do finału: 49.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-03 20:35:22
Młot K (4) - Gr. B Planowany START: 2021-07-02 13:20 ZAKOŃCZENIE: 13:45:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 7 101
NOWACZEWSKA Aleksandra 02-10-31 LUKS Start Nakło (KP) 54.73 54.73 Q 1
2 2 39
RADAWIEC Martyna 02-05-17 MKS Osa Zgorzelec (DS) 51.66 51.66 Q SB 2
3 5 598
KNIAT Zuzanna 03-01-31 LUKS Orkan Września (WP) 47.62 48.62 x 48.62 q 5
4 11 63
AUGUSTYNIAK Kinga 03-01-29 BKS Bydgoszcz (KP) 46.89 47.20 x 47.20 q 6
5 8 125
JABŁOŃSKA Dagmara 03-06-19 KS Agros Zamość (LU) 44.67 x x 44.67 q 8
6 6 66
SIKORA Agata 03-02-26 BKS Bydgoszcz (KP) 42.73 40.45 42.92 42.92 q PB 11
7 1 286
KRASOŃ Dominika 03-05-16 OKS Skra Warszawa (MZ) 41.76 40.05 42.29 42.29 q PB 12
8 3 285
JAWORSKA Ksymena 03-11-26 OKS Skra Warszawa (MZ) x x 41.80 41.80 2 13
9 10 355
MIŚKIEWICZ Alicja 03-11-08 WKS Wawel Kraków (MA) 40.95 33.01 x 40.95 PB 2 14
10 9 64
CHILLA Dominika 02-04-05 BKS Bydgoszcz (KP) x 40.93 x 40.93 SB 2 15
11 4 683
JAGIEŁKA Gabriela 02-05-16 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 40.53 x x 40.53 2 16
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 NOWACZEWSKA Aleksandra 02 LUKS Start Nakło 59.21
2 BOMBA Karolina 02 OKS Skra Warszawa 56.42
3 KLIMASZ Jolanta 01 UKS Achilles Leszno 53.96
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 RÓŻAŃSKA Ewa 00 MKLA Łęczyca 59.14
2 KLIMASZ Jolanta 01 UKS Achilles Leszno 53.11
3 KUFEL Aleksandra 01 AZS UMCS Lublin 51.85
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.654418 s. | Mem: 1.25 megabytes