PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 15:59:55
M110j 2 3 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 12.72 ZHOYA Sasha FRA Nairobi (KEN) 2021-08-21
RE (U20) 12.72 ZHOYA Sasha FRA Nairobi (KEN) 2021-08-21
RP (U20) 13.23 NOGA Artur MKS-SMS Victoria Racibórz Pekin (CHN) 2006-08-20
Min. ME U20 (U20) 13.90 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-20 15:59:55
110 m pł M Planowany START: 2023-07-20 15:20 WYSTARTOWANO: 15:20:42
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 4 1 +0.9 m/s 701 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 13.49 0.204 PB 15
2 6 1 +0.9 m/s 285 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków (MA) 13.66 0.198 PB 12
3 2 1 +0.9 m/s 33 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów (DS) 14.18 0.210 PB 10
4 7 1 +0.9 m/s 169 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca (LD) 14.22 0.188 PB 9
5 5 1 +0.9 m/s 274 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock (MZ) 14.24 0.216 SB 8
6 8 1 +0.9 m/s 30 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 14.44 0.215 8
7 3 1 +0.9 m/s 59 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 14.48 0.260 7
8 1 1 +0.9 m/s 270 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa (MZ) 14.76 0.169 7

1 6 2 +0.4 m/s 268 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa (MZ) 14.59 0.215 6
2 3 2 +0.4 m/s 561 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów (WP) 14.77 0.196 SB 5
3 5 2 +0.4 m/s 446 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 14.98 0.185 4
4 4 2 +0.4 m/s 148 FILAR Igor 2004-03-25 ZLKL Zielona Góra (LB) 14.99 0.210 3
5 2 2 +0.4 m/s 562 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 15.32 0.260 2
6 8 2 +0.4 m/s 230 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi (MZ) 15.33 0.235 2
7 1 2 +0.4 m/s 275 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock (MZ) 15.35 0.196 PB 2
8 7 2 +0.4 m/s 166 BAUER Dominik 2004-02-26 MKLA Łęczyca (LD) 15.45 0.201 2
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 SZYMAŃSKI Jakub 02 SKLA Sopot 13.46
2 ŁUCKI Oskar 02 BKL Bełchatów 14.09
3 RYBACKI Kornel 03 LUKS Hańcza Suwałki 14.26
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 WOLIŃSKI Stanisław 04 MKS MOS Wrocław 14.29
2 GEREGA Bartosz 04 MKS Piast Głogów 14.43
3 MIEZIANKO Paweł 03 UKS Czwórka Białystok 14.52
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0161738 s. | Mem: 1.25 megabytes