PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 12:11:25
Kdyskj 2 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 74.40 WYLUDDA Ilke GDR Berlin (GER) 1988-09-13
RE (U20) 74.40 WYLUDDA Ilke GDR Berlin (GER) 1988-09-13
RP (U20) 60.60 KATEWICZ Renata START Elbląg Bochum (GER) 1984-06-15
Min. ME U20 (U20) 49.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Minimum do finału: 40.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-20 11:51:43
Dysk K (1) Planowany START: 2023-07-19 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:20:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 6 2 584 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 44.10 44.10 Q 1
1 3 1 173 JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 37.73 42.25 42.25 Q 2
2 9 1 348 KICIŃSKA Anna 2005-02-11 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 40.70 40.70 Q 3
3 6 1 13 GNYP Alicja 2005-08-15 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 37.77 39.74 40.68 40.68 Q 4
2 2 2 459 SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) x 32.50 39.72 39.72 q 5
4 2 1 591 KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 29.49 38.07 x 38.07 q 6
5 5 1 329 DEBERT Oliwia 2005-09-04 LUKS Namysłów (OP) 36.72 36.11 36.60 36.72 q 7
3 1 2 114 LIPIEC Agnieszka 2005-06-08 KS Wisła Puławy (LU) 29.12 36.68 34.81 36.68 q 8
6 7 1 138 PECYNA Kinga 2005-04-15 MLKS Agros Żary (LB) x 36.26 x 36.26 q 9
7 8 1 470 MORGAŁA Hanna 2004-05-30 RMKS Rybnik (SL) 30.89 x 36.18 36.18 q SB 10
4 10 2 174 KACZMAREK Kinga 2005-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 35.18 x 35.89 35.89 q 11
8 1 1 32 SZYMANIAK Marcelina 2005-07-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) x x 34.52 34.52 q PB 12
9 4 1 457 GNIDA Magdalena 2004-08-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 33.10 34.07 34.29 34.29 2 13
10 10 1 533 PIECHOTA Małgorzata 2005-07-25 MKS Baszta Szamotuły (WP) 31.32 31.87 33.74 33.74 PB 2 14
5 4 2 263 ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 UKS Filipides Teresin (MZ) 32.04 x 29.49 32.04 2 15
11 11 1 552 PACEŚ Paulina 2005-07-06 UKS 12 Kalisz (WP) 31.22 32.03 x 32.03 2 16
6 9 2 26 CZERNIAK Antonina 2005-11-14 MKS Osa Zgorzelec (DS) 30.19 x 30.74 30.74 17
7 8 2 566 MAŁYCHA Kornelia 2004-11-21 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 30.24 x 30.48 30.48 18
8 7 2 145 KOMINEK Paulina 2005-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 30.01 x x 30.01 19
9 5 2 412 THRUN Iza 2005-05-03 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 29.37 28.48 29.24 29.37 20
3 2 234 MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 MLKL Płock (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 DOBROWOLSKA Martyna 03 AZS-AWFiS Gdańsk 45.89
2 POLAŃSKA Paulina 03 LKS Lubusz Słubice 43.98
3 CHMIELEWSKA Aleksandra 02 KSLZS Kruszwica 41.61
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 DOBROWOLSKA Martyna 03 AZS-AWFiS Gdańsk 45.06
2 GAJEWSKA Alicja 03 AZS-AWFiS Gdańsk 44.05
3 MAŚLANA Zuzanna 04 MLKL Płock 42.47
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.01512 s. | Mem: 1.25 megabytes