PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 19:18:47
Moj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  10000 m chód K  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:15  Trójskok M  [Gr. A]
11:15  Trójskok M  [Gr. B]
11:20  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:30  Tyczka M  [Gr. A]
13:30  Tyczka M  [Gr. B]
14:10  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Wzwyż K  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
15:55  400 m pł M  [F B]
16:05  400 m pł M  [F A]
16:11  Oszczep K (600)  [F]
16:40  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:05  400 m K  [F B]
17:15  400 m K  [F A]
17:30  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M (800)  [F]
17:45  400 m M  [F B]
17:55  400 m M  [F A]
18:20  4x100 m K  [s]
18:35  4x100 m M  [s]
19:15  2000 m prz. K  [s]
19:20  Młot K (4)  [F]
19:40  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 86.48 CHOPRA Neeraj IND Bydgoszcz (POL) 2016-07-23
RE (U20) 84.69 SIRMAIS Zigismunds LAT Bauska (LAT) 2011-06-20
RP (U20) 80.52 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Grosseto (ITA) 2017-07-22
Min. ME U20 (U20) 70.50 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 72.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Minimum do finału: 57.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-03 18:58:43
Oszczep M (800) - Gr. B Planowany START: 2021-07-02 15:43 ZAKOŃCZENIE: 16:09:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 4 664
CYTLAŁ Artur 03-01-09 KS Polonia Pasłęk (WN) x 55.59 59.46 59.46 Q 3
2 5 673
KOMOROWSKI Kacper 02-10-27 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 56.46 x 58.49 58.49 Q 5
3 1 620
NAMYSŁ Jan 02-04-10 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 50.24 54.13 49.68 54.13 q 9
4 3 690
KOWALSKI Antoni 03-07-14 MKL Szczecin (ZP) x 49.63 52.22 52.22 q 12
5 6 523
SADOWSKI Filip 03-04-20 MKS-MOS Katowice (SL) x 48.29 50.69 50.69 PB 2 13
6 10 385
MIERZWA Michał 02-02-03 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 48.11 47.71 50.21 50.21 2 14
7 9 515
SZCZYRZYCA Marcin 03-02-18 MCKiS Jaworzno (SL) 48.28 x 49.93 49.93 PB 2 15
8 7 481
BACH Grzegorz 02-02-04 SKLA Sopot (PM) x 48.58 x 48.58 17
9 2 614
FAJFER Wojciech 03-07-30 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 39.37 45.60 47.15 47.15 18
10 8 413
JAROMA Michał 03-06-09 KS Podlasie Białystok (PD) 45.82 x 46.21 46.21 19
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 MUCHA Marek 01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 70.45
2 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02 LUKS Start Nakło 70.40
3 STĘPIEŃ Dominik 02 MLKS Nadwiślanin Chełmno 61.33
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 WEGNER Dawid 00 LUKS Start Nakło 71.80
2 MUCHA Marek 01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 71.57
3 TREJGO Oskar 00 KS Podlasie Białystok 67.77
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2290251 s. | Mem: 1.25 megabytes