76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 18:31:19
K2000pj 2 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RP (U20) 6:31.32 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo Częstochowa 2016-09-17
 
 Bieg 1  Ranking
2000 m prz. K Planowany START: :
tor seria nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
1 1 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice (SK) 6:47.74/21 PB
16 1 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 6:53.66/22 6:53.66 PB
15 1 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 6:55.79/22 6:55.79 PB
12 1 KUŹNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 7:13.82/21 7:18.04 PB
14 1 KURASZ Justyna 2003-05-15 KS Gwardia Piła (WP) 7:02.27/22 7:02.27 PB
17 1 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol (PD) 6:43.58/22 6:43.58
9 1 BIELECKA Karolina 2003-10-28 UKS Achilles Leszno (WP) 7:16.89/21 7:26.64 PB
13 1 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota (KP) 7:11.84/22 7:11.84 PB
7 1 BIELECKA Patrycja 2003-10-28 UKS Achilles Leszno (WP) 7:18.78/21 7:34.51 PB
10 1 OSOWIEC Nicola 2004-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 7:22.63/22 7:22.63
5 1 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła (WP) 7:21.96/21 7:52.73 SB
11 1 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 KS AZS AWF Kraków (MA) 7:22.03/22 7:22.03
8 1 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL Optima Radom (MZ) 7:30.74/21 7:33.19
4 1 DROŚ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 7:55.92/22 7:55.92 PB
3 1 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 7:57.98/22 7:57.98
6 1 RABIEGA Wiktoria 2003-07-02 UKS Achilles Leszno (WP) 7:35.16/22 7:35.16
2 1 SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 UKS Filipides Teresin (MZ) 8:27.35/22 8:27.35 PB
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 BIELAK Natalia 02 KS SMS Szklarska Poręba 6:46.27
2 KORALEWSKA Julia 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 7:00.03
3 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 01 ULKS Talex Borzytuchom 7:04.75
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 BIELAK Natalia 02 KS SMS Szklarska Poręba 6:41.91
2 KORALEWSKA Julia 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 6:46.61
3 PIECHOWSKA Regina 03 ULKS Talex Borzytuchom 6:58.62
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.043206 s. | Mem: 1.25 megabytes