76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-07 19:06:53
M100j 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 9.97 BROMELL Trayvon USA Eugene (USA) 2014-06-13
RE (U20) 10.04 LEMAITRE Christophe FRA Novi Sad (SRB) 2009-07-24
RP (U20) 10.32 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa Lublin 2021-07-02
Min. MŚ U20 (U20) 10.50 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-07 17:42:40
100 m M - elim 2 Planowany START: 2022-07-07 15:50 WYSTARTOWANO: 15:55:51
+0.5 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 4 560 BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 MKL Jarocin (WP) 10.72 (715) 0.211 Q 3
2 5 164 TATARA Dawid 2004-07-27 BKL Bełchatów (LD) 10.91 0.204 qB =PB 10
3 3 465 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice (SL) 11.16 0.215 qB 14
4 2 421 SOSNA Seweryn 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 11.20 (194) 0.177 qB 16
5 6 309 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 11.23 0.229 18
6 7 218 MAZUR Jakub 2004-08-01 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 11.41 0.190 24
7 9 470 WIĄCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 11.44 0.190 25
8 8 540 KRYŚ Kamil 2003-10-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.74 (737) 0.232 31
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 10.45
2 PIETRUSA Jakub 02 UKS bieganie.pl Stryszawa 10.51
3 SZACHNIEWICZ Szymon 01 MKS MOS Wrocław 10.59
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 PIETRUSA Jakub 02 UKS bieganie.pl Stryszawa 10.32
2 GÓRNY Mateusz 02 BKL Bełchatów 10.52
3 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 10.56
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0575061 s. | Mem: 1.25 megabytes