PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 10:17:02
M100j 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:30  Kula K (4)  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. B]
11:05  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:20  Kula K (4)  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. B]
12:10  Kula M (6)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:00  Kula M (6)  [Gr. B]
13:01  Oszczep M (800)  [Gr. A]
13:20  400 m pł M  [el]
14:00  Oszczep M (800)  [Gr. B]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:20  W dal K  [FINAŁ]
16:35  100 m K  [el]
17:05  400 m K  [el]
17:33  400 m M  [el]
17:55  Kula K (4)  [F]
18:05  100 m K  [F B]
18:10  100 m K  [F A]
18:20  100 m M  [el]
18:30  W dal M  [F]
18:55  800 m K  [el]
19:20  800 m M  [el]
19:35  Kula M (6)  [F]
19:50  100 m M  [F B]
19:55  100 m M  [F A]
20:15  3000 m K  [s]
20:30  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 9.97 BROMELL Trayvon USA Eugene (USA) 2014-06-13
RŚ (U20) 9.91* TEBOGO Letsile BOT Cali (COL) 2022-08-02
RE (U20) 10.04 LEMAITRE Christophe FRA Novi Sad (SRB) 2009-07-24
RP (U20) 10.32 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa Lublin 2021-07-02
RP (U20) 10.32 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2022-07-05
Min. ME U20 (U20) 10.65 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-19 10:17:02
100 m M - Finał A Planowany START: 2023-07-18 19:55 WYSTARTOWANO: 19:59:47 DEKORACJA 20:25
+2.4 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 6 385 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk (PM) 10.16 0.138 15
2 4 503 GRZĄKA Dawid 2004-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 10.43 0.171 12
3 7 301 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków (MA) 10.60 0.172 10
4 5 132 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra (LB) 10.61 0.224 9
5 3 297 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 10.64 0.169 8
6 2 565 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 10.65 0.154 8
7 1 380 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk (PM) 10.70 0.183 7
8 248 GIZICKI Tomasz 2004-06-14 RLTL Optima Radom (MZ) DQ 0.079 TR 16.8 7
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 PIETRUSA Jakub 02 UKS bieganie.pl Stryszawa 10.32
2 GÓRNY Mateusz 02 BKL Bełchatów 10.52
3 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 10.56
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 10.61
2 SOBÓL Damian 03 KS AZS UWM Olsztyn 10.73
3 KOZELAN Hubert 03 AZS-AWFiS Gdańsk 10.76
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.030355 s. | Mem: 1.25 megabytes