PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 10:51:21
Mwdj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  Kula K (4)  [Gr. A]
10:40  Tyczka K  [Gr. B]
10:40  Tyczka K  [Gr. A]
10:54  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:10  W dal M  [Gr. A]
11:10  W dal M  [Gr. B]
11:35  Kula K (4)  [Gr. B]
12:33  Młot K (4)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  Wzwyż K  [Gr. A]
13:10  Wzwyż K  [Gr. B]
13:15  400 m pł M  [el]
13:20  Młot K (4)  [Gr. B]
13:40  100 m M (PK)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia  [FINAŁ]
14:25  100 m K  [el]
14:40  Kula K (4)  [F]
14:51  Oszczep M (800)  [Gr. A]
14:53  400 m K  [el]
15:15  W dal K  [F]
15:17  400 m M  [el]
15:43  Oszczep M (800)  [Gr. B]
15:50  100 m K  [F B]
15:55  100 m K  [F A]
16:03  100 m M  [el]
16:32  800 m K  [el]
16:40  Kula M (6)  [FINAŁ]
16:55  800 m M  [el]
16:55  W dal M  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:35  3000 m K  [s]
17:55  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary (RUS) 2012-06-20
RE (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary (RUS) 2012-06-20
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallin 2011-07-22
Min. ME U20 (U20) 7.45 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 7.60 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Minimum do finału: 6.80 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-03 10:51:21
W dal M - Gr. A Planowany START: 2021-07-02 11:10 ZAKOŃCZENIE: 11:40:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 12 423
TOMCZYK Wojciech 02-11-23 KS Podlasie Białystok (PD) 7.05
+3.6
-
-
-
-
7.05
+3.6
Q 1
2 5 263
MURIAS Mateusz 02-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) 6.79
+2.6
-
-
-
-
6.79
+2.6
q SB 4
3 9 132
GRYTA Jacek 03-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 6.43
+2.2
6.78
+1.4
-
-
6.78
+1.4
q 5
4 11 351
GALIK Wojciech 02-04-10 WKS Wawel Kraków (MA) 6.75
+2.8
-
-
-
-
6.75
+2.8
q PB 6
5 3 476
CZERWIONKA Norbert 03-02-26 KS Wejher Wejherowo (PM) 6.67
+1.4
6.22
+1.0
6.24
+0.9
6.67
+1.4
q SB 7
6 7 270
KORZENIOWSKI Łukasz 03-06-04 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 6.66
+2.3
6.61
+2.5
6.37
+3.8
6.66
+2.3
q PB 8
7 8 632
WŁODARCZAK Jacek 02-04-10 PLKS Gwda Piła (WP) 6.40
+2.3
6.52
+4.1
6.38
+2.5
6.52
+4.1
q SB 11
8 6 617
KOWALSKI Bartosz 03-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 5.81
+1.9
5.96
+1.9
6.47
+4.2
6.47
+4.2
PB 2 13
9 1 200
NOWAKOWSKI Dominik 02-04-06 MKLA Łęczyca (LD) 6.19
+3.2
6.30
+1.4
6.06
+2.9
6.30
+1.4
=PB 2 16
10 10 393
WĄŻ Mateusz 03-04-29 LKS Stal Mielec (PK) x
+2.7
6.29
+2.2
x
+2.2
6.29
+2.2
17
11 2 549
WIŚNIEWSKI Dawid 03-02-15 TL Athletics Jastrzębie (SL) 6.15
+2.5
x
+2.2
6.09
+3.9
6.15
+2.5
22
12 4 19
JAROSZ Szymon 03-09-15 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 5.48
+2.9
5.93
+2.2
5.66
-0.1
5.93
+2.2
24
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 KRAWCZYK Kacper 01 AZS Łódź 7.17
2 KARASIŃSKI Bartosz 01 MKS Juvenia Puszczykowo 7.15
3 TOMCZYK Wojciech 02 KS Podlasie Białystok 6.84
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KRZEMIŃSKI Dawid 00 RLTL ZTE Radom 7.19
2 KANTOR Amadeusz 00 KS AZS AWF Kraków 7.12
3 OLSZÓWKA Mateusz 01 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.05
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.720269 s. | Mem: 1.25 megabytes