PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 15:35:50
Mtrójsj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:00  10000 m chód K  [s]
09:10  10000 m chód M  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:18  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:45  100 m M PK  [s]
12:55  200 m M  [el]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:00  Tyczka K  [FINAŁ]
14:30  Młot K (4)  [FINAŁ]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:05  400 m pł K  [F A]
16:20  400 m pł M  [F B]
16:25  400 m pł M  [F A]
16:30  Oszczep M (800)  [F]
16:35  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:00  Wzwyż K  [FINAŁ]
17:10  400 m K  [F B]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m K  [F A]
17:40  400 m M  [F A]
18:00  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep K (600)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
19:00  2000 m prz. K  [s]
19:12  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 17.50 MAI Volker GDR Erfurt (GER) 1985-06-23
RE (U20) 17.50 MAI Volker GER Erfurt (GER) 1985-06-23
RP (U20) 16.48 PASTUSIŃSKI Jacek RESOVIA Rzeszów Lublin 1983-05-28
Min. ME U20 (U20) 15.20 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Minimum do finału: 13.80 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-20 15:26:10
Trójskok M - Gr. A Planowany START: 2023-07-19 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:21:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 3 596 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 14.21
+1.6


14.21
+1.6
Q SB 1
2 6 540 PIŁAT Oscar 2004-10-13 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) x
+1.9
14.13
-0.2

14.13
-0.2
Q 2
3 5 340 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec (PK) 12.78
+0.8
13.94
+0.3

13.94
+0.3
Q 3
4 2 541 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo (WP) 11.71
+0.1
13.77
+0.8
r
13.77
+0.8
q SB 6
5 7 295 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 13.05
+2.8
13.31
+0.5
x
-0.4
13.31
+0.5
q PB 11
6 4 207 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 12.87
+1.8
11.60
+0.9
r
12.87
+1.8
SB 2 13
7 9 180 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 11.27
+1.5
12.42
+1.3
x
+0.7
12.42
+1.3
2 16
8 1 131 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra (LB) 12.02
-0.4
12.37
+0.9
12.11
-0.1
12.37
+0.9
17
9 8 392 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x
+1.6
12.32
+0.5
r
12.32
+0.5
PB 18
10 10 125 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin (LU) x
+1.0
11.59
+0.8
x
+0.2
11.59
+0.8
20
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 GALIK Wojciech 02 WKS Wawel Kraków 15.13
2 BRACKI Jakub 03 BKL Bełchatów 14.61
3 CIEŚLAK Szymon 03 MKS Piast Głogów 14.46
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 BRACKI Jakub 03 BKL Bełchatów 15.10
2 GABRYSIAK Szymon 03 MUKS Park Zduńska Wola 14.97
3 JEDYNAK Kacper 04 RLTL Optima Radom 14.68
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0430901 s. | Mem: 1.25 megabytes