76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 15:57:13
Mmłotj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

09:00  10000 m chód M  [s]
09:45  Trójskok K  [Gr. A]
09:45  Trójskok K  [Gr. B]
09:58  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:10  10000 m chód K  [s]
10:44  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:25  200 m K  [el]
11:50  200 m M  [el]
11:55  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:20  100 m M PK  [s]
12:52  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:30  Młot M (6)  [Gr. A]
14:55  Tyczka K 
15:00  400 m pł K  [F B]
15:05  Oszczep K (600) 
15:10  400 m pł K  [F A]
15:25  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł M  [F B]
15:40  400 m pł M  [F A]
16:00  Wzwyż K  [F]
16:10  800 m K  [F]
16:20  800 m M  [F]
16:58  Oszczep M (800) 
17:00  400 m K  [F B]
17:05  Młot K (4)  [F]
17:10  400 m K  [F A]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m M  [F A]
17:40  2000 m prz. K  [s]
17:55  2000 m prz. M  [s]
18:10  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 85.57 EL SEIFY Ashraf Amgad QAT Barcelona (ESP) 2012-07-14
RE (U20) 84.73 KOKHAN Myhaylo UKR Bor?s (SWE) 2019-07-19
RP (U20) 79.59 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec Tallinn (EST) 2021-07-16
Min. MŚ U20 (U20) 72.00 Cali (COL) 2022-08-01
Minimum do finału: 58.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-09 15:57:13
Młot M (6) - Gr. A Planowany START: 2022-07-08 14:30 ZAKOŃCZENIE: 14:53:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 4 88 ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 56.67 62.22 62.22 Q PB 1
2 8 104 SOBIESIAK Marcin 2004-06-05 AZS UMCS Lublin (LU) 58.31 x x 58.31 q 4
3 6 350 WITAS Alan 2004-04-21 KKL Stal Stalowa Wola (PK) x 57.40 55.27 57.40 q 6
4 2 212 DZIOBA Jakub 2003-12-01 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x x 56.72 56.72 q 7
5 7 592 NOGAŁA Adam 2003-12-20 UKS Achilles Leszno (WP) 50.19 x 52.30 52.30 q 8
6 9 55 BANACH Kacper 2004-08-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 51.69 x x 51.69 q 9
7 3 102 MLEKO Rafael 2004-07-09 AZS UMCS Lublin (LU) 46.16 x 47.62 47.62 q PB 11
8 5 480 BANIK Szymon 2004-04-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) x 44.86 x 44.86 2 13
9 1 108 HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 KS Agros Zamość (LU) 33.83 37.49 34.49 37.49 2 16
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 PIŁAT Dawid 02 LKS Stal Mielec 72.83
2 RATAJCZYK Tomasz 02 MUKS Park Zduńska Wola 71.32
3 MISIASZEK Paweł 01 LLKS Pomorze Stargard 68.57
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 RATAJCZYK Tomasz 02 AZS-AWF Warszawa 75.28
2 PIŁAT Dawid 02 LKS Stal Mielec 74.31
3 ZIÓŁKOWSKI Adam 02 MKS Juvenia Puszczykowo 67.50
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.09763 s. | Mem: 1.25 megabytes