76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 18:31:19
M800j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:08  Kula M (6)  [Gr. A]
10:10  W dal K  [Gr. A]
11:00  Kula M (6)  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
13:00  Wzwyż K  [Gr. B]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia Otwarcia 
15:20  100 m K  [el]
15:25  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:50  100 m M  [el]
16:20  400 m K  [el]
16:45  400 m M  [el]
17:05  Kula K (4) 
17:10  100 m K  [F B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  W dal M  [F]
17:25  100 m M  [F B]
17:35  100 m M  [F A]
17:50  800 m K  [el]
18:10  800 m M  [el]
18:25  Kula M (6)  [F]
18:30  3000 m K  [s]
18:40  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 1:41.73 AMOS Nijel BOT London (GBR) 2012-08-09
RE (U20) 1:44.14 BURGIN Max GBR Ostrava (CZE) 2021-05-19
RP (U20) 1:44.51 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Chorzów 2021-06-20
Min. MŚ U20 (U20) 1:48.80 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-08 16:23:59
800 m M - elim 1 Planowany START: 2022-07-07 18:10 WYSTARTOWANO: 18:14:49
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 9 327 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1:54.46 Q SB 1
2 6 619 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:54.49 Q 2
3 7 349 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 1:55.14 q PB 5
4 5 84 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 MKL Toruń (KP) 1:55.20 q 6
5 4 53 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz (KP) 1:55.57 4 11
6 3 414 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1:56.35 PB 2 15
7 1 431 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 1:56.50 PB 2 16
8 8 374 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka (PD) 1:57.83 21
9 2 347 TROJNAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1:58.78 24
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 AUGUSTYNIAK Jakub 01 GKS Olimpia Grudziądz 1:50.67
2 KUCHMAN Mateusz 01 MKS-MOSM Bytom 1:50.75
3 MASACZYŃSKI Adam 01 KKL Kielce 1:50.79
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 RÓŻNICKI Krzysztof 03 GKS Cartusia Kartuzy 1:49.15
2 LEWALSKI Kacper 03 MKS Truso Elbląg 1:50.11
3 WYDERKA Maciej 02 MKS-MOSM Bytom 1:51.19
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0921581 s. | Mem: 1.25 megabytes