PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 17:19:37
M400płj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  Kula K (4)  [Gr. A]
10:40  Tyczka K  [Gr. B]
10:40  Tyczka K  [Gr. A]
10:54  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:10  W dal M  [Gr. A]
11:10  W dal M  [Gr. B]
11:35  Kula K (4)  [Gr. B]
12:33  Młot K (4)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  Wzwyż K  [Gr. A]
13:10  Wzwyż K  [Gr. B]
13:15  400 m pł M  [el]
13:20  Młot K (4)  [Gr. B]
13:40  100 m M (PK)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia  [FINAŁ]
14:25  100 m K  [el]
14:40  Kula K (4)  [F]
14:51  Oszczep M (800)  [Gr. A]
14:53  400 m K  [el]
15:15  W dal K  [F]
15:17  400 m M  [el]
15:43  Oszczep M (800)  [Gr. B]
15:50  100 m K  [F B]
15:55  100 m K  [F A]
16:03  100 m M  [el]
16:32  800 m K  [el]
16:40  Kula M (6)  [FINAŁ]
16:55  800 m M  [el]
16:55  W dal M  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:35  3000 m K  [s]
17:55  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 48.02 HARRIS Danny USA Los Angeles (USA) 1984-06-17
RŚ (U20) 47.85* BURRELL Sean USA Eugene (USA) 2021-06-11
RE (U20) 48.74 BUDKO Vladimir BLR Moscow (RUS) 1984-08-18
RP (U20) 49.23 PLAWGO Marek MKS-MOSM Bytom Santiago de Chile 2000-10-21
Min. ME U20 (U20) 52.40 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 51.60 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-03 16:09:08
400 m pł M - elim 1 Planowany START: 2021-07-02 13:15 WYSTARTOWANO: 13:16:09
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 4 567
SOBURA-DURMA Jakub 02-02-28 KKL Kielce (SK) 54.50 0.175 Q 1
2 7 315
SZRAJNER Gustaw 03-06-23 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 56.57 0.198 Q 6
3 5 2
BRZEZIŃSKI Konrad 03-09-29 GKS Start Długołęka (DS) 56.63 0.159 q 8
4 3 484
BIESZKE Kacper 03-01-12 SKLA Sopot (PM) 57.89 0.240 qB PB 11
5 6 631
SZAREJKO Mikołaj 03-11-21 PLKS Gwda Piła (WP) 58.24 0.273 qB PB 12
6 8 32
BINCZAROWSKI Maciej 03-04-08 MKS Osa Zgorzelec (DS) 63.05 0.355 19
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 URBANIAK Sebastian 01 LKS Vectra Włocławek 52.26
2 SOBURA-DURMA Jakub 02 KKL Kielce 52.46
3 SKOWYRA Dawid 02 LKS Vectra Włocławek 53.39
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 HOŁUB Krzysztof 00 AZS UMCS Lublin 52.46
2 JAKUBOWSKI Adam 00 CTL ORLĘTA Częstochowa 53.10
3 URBANIAK Sebastian 01 LKS Vectra Włocławek 53.31
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.465513 s. | Mem: 1.25 megabytes