PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 19:32:47
M2000pj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 5:25.01 TSIMINOS Arsenios GRE Athens (GRE) 1980-10-02
RE (U20) 5:25.01 TSIMINOS Arsenios GRE Athens 1980-10-02
RP (U20) 5:30.73 POPŁAWSKI Radosław ASTRA Nowa Sól Wrocław 2002-05-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-19 19:32:47
2000 m prz. M - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-19 19:12 WYSTARTOWANO: 19:13:47 DEKORACJA 19:50
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 12 245 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom (MZ) 5:48.93 PB 15 1
2 3 250 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom (MZ) 5:51.21 PB 12 2
3 5 431 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 5:54.16 PB 10 3
4 1 452 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec (SL) 5:59.78 9 4
5 4 350 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 6:02.85 PB 8 5
6 9 129 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów (LB) 6:07.24 PB 8 6
7 13 333 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 6:12.64 7 7
8 10 604 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino (ZP) 6:13.32 PB 7 8
9 2 535 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 6:14.06 PB 6 9
10 6 423 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork (PM) 6:15.22 PB 5 10
11 11 569 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 6:16.38 PB 4 11
12 7 4 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 niestowarzyszony (...) 6:22.16 3 12
13 8 62 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 6:31.38 19
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ZIELEŃ Michał 02 ULKS Technik Trzcinica 5:48.08
2 OCHNIK Adam 02 KS Polonia Pasłęk 5:49.84
3 STRZELCZYK Jakub 03 UKS Olimp Kozienice 5:50.08
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 MEGIER Maciej 03 AZS-AWFiS Gdańsk 5:45.25
2 CZECHOWICZ Mikołaj 03 PLKS Gwda Piła 5:46.63
3 BAJORSKI Adam 04 RLTL Optima Radom 5:52.08
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.01419 s. | Mem: 1.25 megabytes