76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 16:15:52
M1500j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

11:00  Dysk K (1)  [F]
11:10  100 m pł K  [el]
11:40  110 m pł M  [el]
11:45  Tyczka M 
11:50  Trójskok M  [F]
12:20  100 m pł K  [F B]
12:30  100 m pł K  [F A]
12:40  110 m pł M  [F B]
12:50  110 m pł M  [F A]
13:00  Dysk M (1.75)  [F]
13:05  200 m K  [F B]
13:15  200 m M  [F B]
13:30  200 m K  [F A]
13:40  200 m M  [F A]
13:50  Trójskok K  [F]
14:20  Wzwyż M 
14:25  1500 m K  [s]
14:45  Młot M (6)  [F]
14:50  1500 m M  [s]
15:45  4x400 m K  [s]
16:00  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 3:28.81 KWEMOI Ronald KEN Monaco (MON) 2014-07-18
RE (U20) 3:30.16 INGEBRIGTSEN Jakob NOR Lausanne (SUI) 2019-07-05
RP (U20) 3:40.93 WITT Robert ZRYW Toruń Wrocław 1998-08-08
Min. MŚ U20 (U20) 3:45.00 Cali (COL) 2022-08-01
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-09 16:15:52
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-09 14:50 WYSTARTOWANO: 14:50:57 DEKORACJA 15:25
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 16 327 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3:52.86 15 1
2 13 504 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 3:54.59 12 2
3 9 528 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 KS Energetyk Poznań (WP) 3:55.36 PB 10 3
4 11 458 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:56.26 9 4
5 15 491 ROMBERG Adrian 2003-04-21 MKS-MOSM Bytom (SL) 3:56.29 8 5
6 12 669 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 3:57.98 8 6
7 14 7 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 3:58.21 7 7
8 4 572 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 3:58.72 PB 7 8
9 10 245 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa (MZ) 3:59.00 6 9
10 8 266 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 3:59.97 5 10
11 5 489 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 MKS-MOSM Bytom (SL) 4:00.00 PB 4 11
12 7 208 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 4:00.62 3 12
13 1 64 STOSIK Maciej 2004-08-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 4:03.56 PB 2 13
14 2 434 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów (PM) 4:06.14 2 15
15 3 705 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary (LB) 4:08.65 19
6 666 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) DQ TR 17.3.2
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 LIKWIARZ Dawid 02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 4:02.05
2 ZABAGŁO Paweł 02 Kraków Athletics Team 4:02.34
3 SZTEJTER Jakub 01 AZS-AWFiS Gdańsk 4:02.50
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 RAK Filip 03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 3:49.19
2 WYDERKA Maciej 02 MKS-MOSM Bytom 3:50.68
3 POCZWARDOWSKI Jędrzej 02 MKL Toruń 3:52.09
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.066714 s. | Mem: 1.25 megabytes