PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 10:29:45
M10chj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:00  10000 m chód K  [s]
09:10  10000 m chód M  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:18  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:45  100 m M PK  [s]
12:55  200 m M  [el]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:00  Tyczka K  [FINAŁ]
14:30  Młot K (4)  [FINAŁ]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:05  400 m pł K  [F A]
16:20  400 m pł M  [F B]
16:25  400 m pł M  [F A]
16:30  Oszczep M (800)  [F]
16:35  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:00  Wzwyż K  [FINAŁ]
17:10  400 m K  [F B]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m K  [F A]
17:40  400 m M  [F A]
18:00  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep K (600)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
19:00  2000 m prz. K  [s]
19:12  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 37:44 WANG Zhen CHN Beijing (CHN) 2010-09-18
RE (U20) 38:46.4r BURAYEV Victor RUS Moskva (RUS) 2000-05-19
RE (U20) 38:28 EMELYANOV Stanislav RUS Saransk 2009-09-19
RP (U20) 40:42.83 MÜLLER Jacek Lechia Gdańsk Zabrze 1991-07-25
RP (U20) 40:10 KUCIŃSKI Beniamin AZS-AWF Katowice Kraków 2001-06-09
Min. ME U20 (U20) 44:00.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2023-07-19 10:29:45
10000 m chód M - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-19 09:10 WYSTARTOWANO: 09:12:05 DEKORACJA 15:50
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 1 341 GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 48:15.86 < 15
2 6 342 ŁUC Kacper 2005-03-10 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 49:25.81 12
3 2 405 BARBUŻYŃSKI Dominik 2004-03-18 KL Lechia Gdańsk (PM) 51:08.20 <~~ YC TR 18.5 10
4 3 339 IELO Cristian 2004-12-15 LKS Stal Mielec (PK) 54:13.71 ~ 9
5 7 553 ROSIEWICZ Jan 2004-11-05 UKS 12 Kalisz (WP) 54:48.02 8
6 4 436 GRUBECKI Wiktor 2004-01-06 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 58:56.23 8
7 8 63 KUKAWKA Mateusz 2004-07-22 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 60:01.07 ~ 7
8 5 83 JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 64:21.66 <
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 PIECUCH Kamil 03 LKS Stal Mielec 47:02.06
2 FREJ Oskar 03 CWKS Resovia Rzeszów 48:43.54
3 NOWOSTAWSKI Mikołaj 02 UKS 12 Kalisz 51:00.78
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 PIECUCH Kamil 03 LKS Stal Mielec 47:08.68
2 WRÓBEL Oskar 03 UMLKS START Wieruszów 48:49.65
3 LATAŃSKI Kajetan 03 MLKS Nadwiślanin Chełmno 49:10.63
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.020741 s. | Mem: 1.25 megabytes