PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 13:45:59
Ktrójsj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 14.62 MARINOVA Tereza BUL Sydney (AUS) 1996-08-25
RE (U20) 14.62 MARINOVA Tereza BUL Sydney (AUS) 1996-08-25
RP (U20) 13.55 JAGACIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo Novi Sad (SRB) 2009-07-26
Min. ME U20 (U20) 12.80 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 FINAŁ
Trójskok K - Gr. A Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
4 BORCHARDT Maja 2004-02-20 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 12.82/23 12.82
9 RUGOWSKA Anna 2004-05-26 WLKS Wrocław (DS) 13.20/22 12.89
1 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź (LD) 11.80/23 11.80 PB
14 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków (MA) 11.89/22 11.72 PB
3 SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 11.75/23 11.75 PB
15 STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 AML Słupsk (PM) 11.44/23 11.44 PB
2 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 11.25/23 11.25 PB
10 SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 11.73/22 11.41
11 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce (SK) 11.56/21 11.24
8 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce (SK) 11.12/23 11.12
5 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot (PM) 10.62/23 10.62 PB
7 BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły (WP) 11.10/21 11.00
13 ŚLIZANOWSKA Julia 2005-02-03 KSLZS Kruszwica (KP) 10.15/23 10.15 PB
6 GÓRCZEWSKA Daria 2004-01-31 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka (SL) 10.65/21 9.92
16 CZAJA Olga 2004-06-08 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 10.70/23 10.70
12 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 11.22/23 11.22
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 MOSIEK Joanna 02 MUKS Kadet Rawicz 12.96
2 WYRWAS Julia 03 LKS Lubusz Słubice 12.58
3 STASZCZUK Kinga 03 KS Agros Zamość 12.33
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 KŁOSIŃSKA Anna 03 UKS Vis Skierniewice 12.91
2 RUGOWSKA Anna 04 WLKS Wrocław 12.73
3 MATUSZEWICZ Anna 03 MKL Toruń 12.35
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0149939 s. | Mem: 1.25 megabytes