76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 15:12:59
Ktrójsj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

09:00  10000 m chód M  [s]
09:45  Trójskok K  [Gr. A]
09:45  Trójskok K  [Gr. B]
09:58  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:10  10000 m chód K  [s]
10:44  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:25  200 m K  [el]
11:50  200 m M  [el]
11:55  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:20  100 m M PK  [s]
12:52  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:30  Młot M (6)  [Gr. A]
14:55  Tyczka K 
15:00  400 m pł K  [F B]
15:05  Oszczep K (600) 
15:10  400 m pł K  [F A]
15:25  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł M  [F B]
15:40  400 m pł M  [F A]
16:00  Wzwyż K  [F]
16:10  800 m K  [F]
16:20  800 m M  [F]
16:58  Oszczep M (800) 
17:00  400 m K  [F B]
17:05  Młot K (4)  [F]
17:10  400 m K  [F A]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m M  [F A]
17:40  2000 m prz. K  [s]
17:55  2000 m prz. M  [s]
18:10  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 14.62 MARINOVA Tereza BUL Sydney (AUS) 1996-08-25
RE (U20) 14.62 MARINOVA Tereza BUL Sydney (AUS) 1996-08-25
RP (U20) 13.55 JAGACIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo Novi Sad (SRB) 2009-07-26
Min. MŚ U20 (U20) 12.95 Cali (COL) 2022-08-01
Minimum do finału: 12.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-09 15:12:59
Trójskok K - Gr. A Planowany START: 2022-07-08 09:45 ZAKOŃCZENIE: 10:11:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 8 192 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 UKS Vis Skierniewice (LD) 12.43
+1.1


12.43
+1.1
Q PB 1
2 6 139 WYRWAS Julia 2003-02-05 LKS Lubusz Słubice (LB) 11.79
+1.0
12.40
+0.8

12.40
+0.8
Q SB 2
3 4 436 KUBALA Amelia 2003-06-09 SKLA Sopot (PM) 11.75
+1.4
11.95
+1.4
11.55
+1.1
11.95
+1.4
q 5
4 2 466 DUDA Julia 2004-06-28 KS AZS AWF Katowice (SL) 11.54
+1.5
11.82
+0.7
x
+1.1
11.82
+0.7
q 7
5 9 234 SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 11.52
+1.0
11.73
+0.7
11.54
+0.2
11.73
+0.7
q PB 10
6 7 391 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) x
+1.2
11.55
+0.7
x
+0.5
11.55
+0.7
2 13
7 5 392 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 10.96
+1.2
10.82
+1.2
x
+0.4
10.96
+1.2
2 14
8 3 515 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce (SK) 10.39
+1.5
10.75
+1.8
x
+0.8
10.75
+1.8
2 16
9 1 235 ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 9.93
+1.8
10.08
+1.1
x
+1.1
10.08
+1.1
SB 18
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 SZTACHAŃSKA Zuzanna 01 niestowarzyszona 12.91
2 MOSIEK Joanna 02 MUKS Kadet Rawicz 12.70
3 KRASICKA Wiktoria 01 AZS-AWF Gorzów 12.32
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 MOSIEK Joanna 02 MUKS Kadet Rawicz 12.96
2 WYRWAS Julia 03 LKS Lubusz Słubice 12.58
3 STASZCZUK Kinga 03 KS Agros Zamość 12.33
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0803368 s. | Mem: 1.25 megabytes