PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 15:56:23
Kmłotj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 73.43 KOSONEN Silja FIN Vaasa (FIN) 2021-06-28
RE (U20) 73.43 KOSONEN Silja FIN Vaasa (FIN) 2021-06-28
RP (U20) 71.71 SKOLIMOWSKA Kamila KS Warszawianka Warszawa Melbourne (AUS) 2001-09-09
Min. ME U20 (U20) 58.50 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 FINAŁ
Młot K (4) - Gr. A Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
2 DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 LKS Stal Mielec (PK) 61.53/23 61.53
3 KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 AZS-AWF Gorzów (LB) 58.23/22 58.17 PB
6 DUDA Izabela 2004-04-19 LKS Vectra Włocławek (KP) 54.97/23 54.97
9 PAŁASIŃSKA Małgorzata 2004-02-13 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 52.51/23 52.51
15 KOŹLAREK Julia 2005-06-20 OŚ AZS Poznań (WP) 47.96/23 47.96 PB
13 GEMBALCZYK Emilia 2004-06-14 RMKS Rybnik (SL) 46.90/23 46.90
12 PECYNA Kinga 2005-04-15 MLKS Agros Żary (LB) 45.37/23 45.37
4 MAJEK Weronika 2005-08-19 KS Wisła Puławy (LU) 42.58/23 42.58 PB
8 GNIDA Magdalena 2004-08-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 40.44/23 40.44 PB
17 CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 AZS UMCS Lublin (LU) 45.10/22 42.90
11 POCHOWSKA Lena 2005-07-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 43.62/23 43.62
7 ORZECHOWSKA Oliwia 2005-12-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 41.79/23 41.79
14 JOŚKO Julita 2004-04-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 40.59/22 39.46
5 THRUN Iza 2005-05-03 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 33.59/23 33.59
10 GRUDZIEŃ Ewelina 2005-07-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 34.87/23 34.87
1 POSTÓJ Julia 2005-01-10 KS Wisła Puławy (LU) 39.63/23 39.63
16 PAŁYGA Zuzanna 2005-02-25 KKL Kielce (SK) 50.03/22 48.23
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 BOMBA Karolina 02 OKS Skra Warszawa 58.88
2 WIJAS Wiktoria 03 KKL Kielce 55.44
3 KNIAT Zuzanna 03 LUKS Orkan Września 50.51
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 KANIOWSKA Weronika 04 AZS-AWF Gorzów 58.23
2 WIJAS Wiktoria 03 KKL Kielce 57.13
3 DUSZKIEWICZ Maria 04 LKS Stal Mielec 54.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.011579 s. | Mem: 1.25 megabytes