PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 19:32:39
K4x100j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:00  10000 m chód K  [s]
09:10  10000 m chód M  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:18  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:45  100 m M PK  [s]
12:55  200 m M  [el]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:00  Tyczka K  [FINAŁ]
14:30  Młot K (4)  [FINAŁ]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:05  400 m pł K  [F A]
16:20  400 m pł M  [F B]
16:25  400 m pł M  [F A]
16:30  Oszczep M (800)  [F]
16:35  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:00  Wzwyż K  [FINAŁ]
17:10  400 m K  [F B]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m K  [F A]
17:40  400 m M  [F A]
18:00  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep K (600)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
19:00  2000 m prz. K  [s]
19:12  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 42.94 JAMAICA JAM Nairobi (KEN) 2021-08-22
RE (U20) 43.27 GERMANY GER Grosseto (ITA) 2017-07-23
RP (U20) 45.33 Klub Legia Warszawa Zabrze 1979-08-24
RP (U20) 44.31 POLSKA POL Nairobi (KEN) 2021-08-22
Min. ME U20 (U20) 45.75 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2023-07-19 19:32:39
4x100 m K - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-19 18:00 WYSTARTOWANO: 17:58:30 DEKORACJA 18:45
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 3 43 BLUM Łucja
NOWAK Nadia
KOZŁOWSKA Zofia
KUBIS Paulina
WLKS Wrocław (DS) 47.60 0.254 15
2 4 507 PODRUCZNA Julia
KLAR Oliwia
ADAMCIO Dagmara
PIASZCZYŃSKA Ewa
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 47.76 0.237 12
3 1 483 MASTERNAK Oliwia
ZACHARZ Julia
BOREK Alicja
LIPIŃSKA Gabriela
KKL Kielce (SK) 49.93 0.155 10
4 8 318 MANDELA Emilia
RARÓG Aleksandra
GREGULEC Luiza
RACZKOWSKA Natalia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 49.94 0.260 L 9
5 2 397 WESSERLING Paulina
JAROCKA Alicja
BYZDRA Julia
SMOROŃ Nadia
AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 51.22 0.155 8
5 109 BEŃKO Aleksandra
BIBIK Anna
RAROT Roksana
KUŹNIARZ Amelia
KS Agros Zamość (LU) DQ 0.272 TR 24.7
6 98 CHMIEL Paulina
SZUKAŁA Natalia
RAK Alicja
ŁYSKOWKA Maja
AZS UMCS Lublin (LU) DQ 0.245 TR 24.7
7 53 OKSANICZ Alicja
OSTROWSKA Anna
MILAK Majka
KOTEWICZ Kinga
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNF 0.267
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 LUKS Orkan Września 46.31
2 MKS MOS Wrocław 47.38
3 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 47.90
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 KS Wisła Puławy 46.30
2 MKS Juvenia Puszczykowo 49.24
3 AZS UMCS Lublin 49.27
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.033349 s. | Mem: 1.25 megabytes