PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 19:25:31
K4x100j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  10000 m chód K  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:15  Trójskok M  [Gr. A]
11:15  Trójskok M  [Gr. B]
11:20  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:30  Tyczka M  [Gr. A]
13:30  Tyczka M  [Gr. B]
14:10  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Wzwyż K  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
15:55  400 m pł M  [F B]
16:05  400 m pł M  [F A]
16:11  Oszczep K (600)  [F]
16:40  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:05  400 m K  [F B]
17:15  400 m K  [F A]
17:30  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M (800)  [F]
17:45  400 m M  [F B]
17:55  400 m M  [F A]
18:20  4x100 m K  [s]
18:35  4x100 m M  [s]
19:15  2000 m prz. K  [s]
19:20  Młot K (4)  [F]
19:40  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 43.27 GER GER Grosseto (ITA) 2017-07-23
RE (U20) 43.27 GER GER Grosseto (ITA) 2017-07-23
RP (U20) 45.33 klub Legia Warszawa Zabrze 1979-08-24
RP (U20) 44.59 reprezentacja POLSKA Lublana 1997-07-27
Min. ME U20 (U20) 45.50 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 45.50 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-03 19:25:31
4x100 m K - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-03 18:20 WYSTARTOWANO: 18:20:51
  PhotoFinish
msc tor foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 4 PRZYBYŁ Małgorzata
MATUSZCZAK Gabriela
JANKOWSKA Gracjana
STAŚKOWIAK Anna
MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 50.05 0.175 8 5
2 6 MAREK Justyna
SIENKIEWICZ Marianna
NOWAKOWSKA Marcelina
POLANOWSKA Nina
AKL Ursynów Warszawa (MZ) 50.23 0.276 8 6
3 3 JANKOWSKA Natalia
ŚMIETANKA Olga
KAMIEŃ Julia
KAMIEŃ Wiktoria
MKS Unia Hrubieszów (LU) 52.00 0.206 7 8
4 7 ZDUNOWSKA Marta
JAROSZEWICZ Dominika
WIDULIŃSKA Wiktoria
CHOJNACKA Klaudia
MKS Bank BS Płońsk (MZ) 52.62 0.100 9
5 WICHER Anna
KOSIKOWSKA Anita
JARCZAK Sandra
WOŁCZAK Aleksandra
AZS-AWF Gorzów (LB) DQ 0.177 TR 17.3.1
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 SKLA Sopot 47.41
1 LUKS Orkan Września 47.66
2 MKS Unia Hrubieszów 48.33
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KS AZS UWM Olsztyn 47.03
2 KS Podlasie Białystok 47.18
3 SKLA Sopot 47.66
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.086118 s. | Mem: 1.25 megabytes