76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 18:31:19
K400płj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:08  Kula M (6)  [Gr. A]
10:10  W dal K  [Gr. A]
11:00  Kula M (6)  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
13:00  Wzwyż K  [Gr. B]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia Otwarcia 
15:20  100 m K  [el]
15:25  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:50  100 m M  [el]
16:20  400 m K  [el]
16:45  400 m M  [el]
17:05  Kula K (4) 
17:10  100 m K  [F B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  W dal M  [F]
17:25  100 m M  [F B]
17:35  100 m M  [F A]
17:50  800 m K  [el]
18:10  800 m M  [el]
18:25  Kula M (6)  [F]
18:30  3000 m K  [s]
18:40  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 53.60 MCLAUGHLIN Sydney USA Fayetteville (USA) 2018-04-27
RE (U20) 55.46 TIRLEA-MANOLACHE Ionea ROU Göteborg (SWE) 1995-08-11
RP (U20) 57.10 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom Lublin 2018-07-21
Min. MŚ U20 (U20) 58.60 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-08 15:47:01
400 m pł K - elim 1 Planowany START: 2022-07-07 12:20 WYSTARTOWANO: 12:21:15
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 5 115 OKO Wiktoria 2003-09-18 KS Wisła Puławy (LU) 62.03 0.256 Q 2
2 7 73 RYBKA Paulina 2003-11-28 LKS Vectra Włocławek (KP) 63.54 0.270 Q PB 5
3 8 244 SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 63.62 0.337 q PB 6
4 3 254 MISIAK Michalina 2004-09-01 OKS Start Otwock (MZ) 63.79 0.295 q 8
5 6 564 KRAWCZYK Wiktoria 2004-09-18 MKL Jarocin (WP) 66.01 0.703 qB 13
6 4 5 SZMYD Natalia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław (DS) 66.07 0.237 qB PB 14
7 2 293 JAKÓBCZYK Julia 2004-12-01 KS AZS AWF Kraków (MA) 69.46 0.266 19
8 1 246 CIEĆWIERZ Nina 2004-10-12 OKS Skra Warszawa (MZ) 70.53 0.523 21
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 KACZMAREK Alicja 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 59.44
2 GAJEWSKA Karolina 01 MKS Unia Hrubieszów 59.96
3 ZAPORA Blanka 01 SKLA Sopot 61.96
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 KACZMAREK Alicja 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 59.37
2 OKO Wiktoria 03 KS Wisła Puławy 61.89
3 KORNACKA Karolina 03 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 61.91
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0815799 s. | Mem: 1.25 megabytes