PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 17:19:37
K400płj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  Kula K (4)  [Gr. A]
10:40  Tyczka K  [Gr. B]
10:40  Tyczka K  [Gr. A]
10:54  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:10  W dal M  [Gr. A]
11:10  W dal M  [Gr. B]
11:35  Kula K (4)  [Gr. B]
12:33  Młot K (4)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  Wzwyż K  [Gr. A]
13:10  Wzwyż K  [Gr. B]
13:15  400 m pł M  [el]
13:20  Młot K (4)  [Gr. B]
13:40  100 m M (PK)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia  [FINAŁ]
14:25  100 m K  [el]
14:40  Kula K (4)  [F]
14:51  Oszczep M (800)  [Gr. A]
14:53  400 m K  [el]
15:15  W dal K  [F]
15:17  400 m M  [el]
15:43  Oszczep M (800)  [Gr. B]
15:50  100 m K  [F B]
15:55  100 m K  [F A]
16:03  100 m M  [el]
16:32  800 m K  [el]
16:40  Kula M (6)  [FINAŁ]
16:55  800 m M  [el]
16:55  W dal M  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:35  3000 m K  [s]
17:55  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 53.60 MCLAUGHLIN Sydney USA Fayetteville (USA) 2018-04-27
RE (U20) 55.46 TIRLEA Ionea ROM Göteborg (SWE) 1995-08-11
RP (U20) 57.10 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom Lublin 2018-07-21
Min. ME U20 (U20) 59.50 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 58.60 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-03 15:45:22
400 m pł K - elim 1 Planowany START: 2021-07-02 12:45 WYSTARTOWANO: 12:45:26
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 3 158
KACZMAREK Alicja 02-09-30 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 60.23 0.355 Q 1
2 5 560
CIESIELSKA Kinga 03-03-11 KKL Kielce (SK) 63.64 0.167 q PB 7
3 4 94
RYBKA Paulina 03-11-28 LKS Vectra Włocławek (KP) 64.37 0.294 q PB 8
4 2 615
JANKOWSKA Gracjana 03-05-10 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 66.65 0.263 17
5 6 313
KURPIEWSKA Aleksandra 02-05-13 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 67.79 0.310 SB 20
6 8 570
MODRAS Gabriela 02-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 69.82 0.374 22
7 7 667
FUCZEK Alexandra 03-04-15 MKL Jurand Szczytno (WN) 71.28 0.220 24
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 KACZMAREK Alicja 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 59.44
2 GAJEWSKA Karolina 01 MKS Unia Hrubieszów 59.96
3 ZAPORA Blanka 01 SKLA Sopot 61.96
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 JANUS Julia 01 MKS Aleksandrów Łódzki 60.18
2 JACHOREK Aleksandra 01 SKLA Sopot 61.90
3 ZAPORA Blanka 01 SKLA Sopot 62.44
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4403551 s. | Mem: 1.25 megabytes