PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 10:17:02
K3000j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:30  Kula K (4)  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. B]
11:05  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:20  Kula K (4)  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. B]
12:10  Kula M (6)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:00  Kula M (6)  [Gr. B]
13:01  Oszczep M (800)  [Gr. A]
13:20  400 m pł M  [el]
14:00  Oszczep M (800)  [Gr. B]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:20  W dal K  [FINAŁ]
16:35  100 m K  [el]
17:05  400 m K  [el]
17:33  400 m M  [el]
17:55  Kula K (4)  [F]
18:05  100 m K  [F B]
18:10  100 m K  [F A]
18:20  100 m M  [el]
18:30  W dal M  [F]
18:55  800 m K  [el]
19:20  800 m M  [el]
19:35  Kula M (6)  [F]
19:50  100 m M  [F B]
19:55  100 m M  [F A]
20:15  3000 m K  [s]
20:30  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 8:28.83 BUDD Zola RSA Roma (ITA) 1985-09-07
RE (U20) 8:28.83 BUDD Zola GBR Roma (ITA) 1985-09-07
RP (U20) 8:59.44 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Sotteville-les-Rouen (FRA) 2014-06-14
Min. ME U20 (U20) 9:36.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-19 10:17:02
3000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-18 20:15 WYSTARTOWANO: 20:19:00 DEKORACJA 20:55
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 8 495 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań (WP) 9:40.24 PB 15 1
2 19 260 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 9:40.76 PB 12 2
3 6 2 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 niestowarzyszona (...) 9:44.30 PB 10 3
4 14 261 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 9:51.47 PB 9 4
5 1 437 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 9:53.73 8 5
6 3 124 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 9:54.33 PB 8 6
7 17 491 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec (SK) 9:55.43 7 7
8 13 164 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 LUKS Boguszyce (LD) 10:02.25 PB 7 8
9 12 3 URBAN Monika 2005-04-21 niestowarzyszona (...) 10:06.36 PB 6 9
10 2 557 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno (WP) 10:09.30 5 10
11 11 458 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 10:13.73 4 11
12 4 220 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa (MZ) 10:16.10 SB 3 12
13 16 134 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól (LB) 10:16.86 PB 2 13
14 10 359 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok (PD) 10:18.04 PB 2 14
15 18 161 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów (LD) 10:29.83 2 15
16 15 462 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 10:58.97 SB 2 16
17 7 502 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11:13.08 17
18 9 10 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka (DS) 12:17.19 18
5 564 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) DNF
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 BREZA Olimpia 02 KUKS Remus Kościerzyna 9:46.58
2 HRYCYK Anna 03 KMKL Sztorm Kołobrzeg 9:47.31
3 KORALEWSKA Julia 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 9:47.75
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 JAGUŚCIK Julia 03 RKS Łódź 9:35.90
2 MŁYNARCZYK Liliana 03 MKST Astra Nowa Sól 9:37.16
3 KARPIUK Małgorzata 03 KS Podlasie Białystok 9:46.82
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0208828 s. | Mem: 1.25 megabytes